Elektronikus eszközök - Gyakori kérdések
A tvnetworknél van előfizetésünk ( kábeltv) és nagyon sok csatorna egyszerán nézhetetlen annyira rossz. Hangyás stb. Nekik kell szólnom?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
1
Sony Ericsson w910i-ért mennyi pénzt kaphatok, ha az most 2 hónapos, hibátlan, karcmentes és gyárilag független?
Mobiltelefonok
Mobiltelefonok
4
Létezik vezetéknélküli megoldás a hátsó hangfalak elhelyezésére? Ha igen, minőségben van különbség vezetékes és vezeték nélküli között?
Szórakoztató készülékek
Szórakoztató készülékek
1
Mivel lehet tisztítani a gőzölős vasalót? Először csak vízkődarabokat köpködött utána barnás löttyöt nyomott ki gőz helyett. Mit tehetek vele?
Háztartási gépek
Háztartási gépek
1
Hogyan lesz a legjobb kép minóség ha dvdt akarok lcd tv-re kótni? Milyen kábellal kóssem őssze? A dvd egy alap van scart rca s video
Szórakoztató készülékek
Szórakoztató készülékek
2
Betört a telóm képernyője . Kivül nincs nyoma karcolásnak se de belül van repedés. Meg lehet javítani?
Mobiltelefonok
Mobiltelefonok
2
Előfizetéses telefon vásárlásakor kell-e saját keresettel, munkahellyel rendelkeznem? Vagy csak úgy simán bárki vehet előfizus telót?
Mobiltelefonok
Mobiltelefonok
1
Van-e rá lehetőség, hogy SE W580i telefonomon házat cseréltessek? Ha igen hol? Mennyiért?
Mobiltelefonok
Mobiltelefonok
1
Hol cseréltessek elemet az órámban? Egy sima órásnál kicseréltethetem, vagy szervíz kell?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
6
Melyik mobilt ajanlanatok Nokia n70, e65, e51,6234 Hasznaltan erdemes venni vagy ujat vegyek? Mennyi lehet ezeknek az aruk ujonnan es hasznaltan? Koszonom a valaszokat.
Mobiltelefonok
Mobiltelefonok
1
3GGP formátumú videót (Sonyval kameráztam) milyen progival tudnék vágni szgépen? És átkonvertálni mpeg-re vagy avi-ra?
Mobiltelefonok
Mobiltelefonok
1
Playstation 2 játékból csak úgy tudok kilépni, ha kiveszem a lemezt? Nincs valahol "quit"?
Szórakoztató készülékek
Szórakoztató készülékek
2
Az Elektronikus eszközök kategóriáról:
Az Elektronikus eszközök kategóriája felöleli napjaink kedvenc kütyüjeit az okostelefonoktól, a számítógépeken, laptopokon és tévéken át, egészen a konzolokig. Ha problémád van egyik eszközöddel, vagy tanácstalan vagy, melyik cég melyik termékét válaszd a vásárláskor, itt kérheted a többiek segítségét vagy megkérdezheted a véleményüket.
Ha a háztartási készülékek kezelése, meghibásodása, funkciói érdekelnek, akkor is jó helyen vagy, olvasd el mások tapasztalatait, kérd segítségüket, véleményüket róluk.
A legnépszerűbb témák az Elektronikus eszközök kategóriában: Android, Apple, hiba, Huawei, iPhone, játék, kamera, laptop, LG, mobil, mobiltelefon, Nokia, okostelefon, Samsung, Sony, számítógép, tablet, telefon, TV, Xperia.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!