Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidosok miért szólják...

Az androidosok miért szólják le mindig az iphoneosokat?

Figyelt kérdés

Nálunk suliba is ez megy. Nincs olyan, hogy ne szólnák le, hogy én iphone-t használok. Vagy csak nézzük a magyar tech csatornákat pls Anoniminch, akinek rendes csatornája van az idióta komment szekciójából. Vagy pl itt a gyk.

De ez nem csak a telefonoknál van így. Ebben az országban, ha valakinek valami nem tetszik az csak egy kalap sz---r lehet és akinek tetszik az egy utolsó re...ált h...lye f..sz lehet csak. Lehet vitatkozni, de ez így van. Erre van élő példa is nem egy, akik életükben nem fogtak iphone-t a kezükben 10 percnél tovább, de egy sz....r, mert papíron gyengébb a hardverileg. Én amit nem tudok nem szólom le. Ha így lenne, akkor pl sosem kezdtem volna el lolozni vagy animét nézni, nem szeretném a rock zenét etc...

Aki leszólja az ios-t az elmondaná, hogy ezzel mégis mit szeretne elérni?



2019. márc. 4. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
14%
6s-t nem kapsz már hivatalos eladónál, csak GSM boltban. Az meg olyan is.
2019. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én is használtan vettem az enyém. Szeretem az ios-t, de tényleg rettenetesen túl vannak árazva. A mostani átlag használt árak kb a tényleges értékei az iphoneoknak. Újonnan egyik sem éri meg. Plussz használtan már szinte tökéletes állapotút lehet találni. Múlt héten láttam 86k-ért 128 gigás 7-eseket, majdnem megszakadt a szívem, hogy nem tudtam venni.
2019. márc. 4. 18:27
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Most kezd "visszanyalni a fagyi", eljött a revans ideje, ugyanis 4-5 éve még pont fordítva volt, az iPhone-osok fik#zták az Androidosokat! Ennek főleg itt Gyakorin volt leginkább látszatja: telefonvásárlás előtti dilemma volt, hogy iOS vs. Android, iPhone vs. Samsung? És persze akik az Androidost ajánlották, logikus érvekkel, azokat is egyből teljesen lepontozták piros kézzel, 0%, mindössze csak azért, mert nem az iPhone-t ajánlotta! "Atomstabil" rendszer, viszont az átlagnál gyengébb hardver, a reális ár többszöröséért, annyira meg kellett fizetni magát a márkanevet, és akinek ilyen telefonja volt, az egyből menő istenkirály jampigyereknek érezte magát (tisztelet a kivételnek), az többség kezében akkora hatalma volt a "harapott almás markának"! Én nem fikázom egyiket sem, de szerintem az Androidosok részéről ez nem provokáció, inkább pont a visszavágó, mert nem ők kezdték!
2019. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16%
13-as, mutass pár kérdést innen a Gyakoriról, ahol az iPhoneosok gyalázzák az Androidot!
2019. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%

"6s-t nem kapsz már hivatalos eladónál, csak GSM boltban. Az meg olyan is."


Ha neked az Euronics, Media Markt, Edigital, Aqua, stb. GSM bolt akkor rendben, nem szóltam.

2019. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%

nem rendelkeznek a magasabb szintü intelligenciával ami az Apple ökiszosztájának befogadásához kell.

Jönnek a marhaságaikkal... drága, laggol, fúdesz.r, kicsi, nagy, gyenge, erős, stb. :D

marhák.

2019. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Alex Fly ***** válasza:
53%

Végül is amikor megvettem a jelenlegi telefonomat, akár iPhone-t is vásárolhattam volna...

De minek? Hardveresen semmivel nem jobb, az elterjedt Android helyett egy mindennel inkompatíbilis iOS van feltelepítve, amit ráadásul kizárólag az Apple-től szerezhetek be; ugyanez vonatkozik az appokra is; és micel zárt a forráskódja, így ki tudja, mit csinál az ember tudta nélkül...

Ja és elsősorban nem Apple rendszert használok és szempont volt az is, hogy a meglevő eszközeimmel is együtt tudjon működni, lehetőleg a szabványos protokollokon keresztül.

Úgyhogy hallgattam a józan eszemre.

Nyilván másoknak más a prioritásuk és sokaknak jó az iPhone is -az ő dolguk, én nem szólok bele...

2019. márc. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%

"nem rendelkeznek a magasabb szintü intelligenciával ami az Apple ökiszosztájának befogadásához kell"


Ezt lefordítom magyarra, mert az egyszerű androidosok csak így értenek:


Nem rendelkeznek magasabb szintű intelligenciával, ami az Apple ökoszisztémájának befogadásához kell.



Nesze neked intelligencia...

2019. márc. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!