Az emberek miért vannak még leragadva az iOS meg Androidnál?
Mert a készülékgyártók ezeket telepítik a telefonokra, ha bemész a boltba, ebből lehet választani.
Egyébként mivel én arra használom a telefont amire való, nekem nagyon szimpatikus az iOS mert stabil és működik, ugyanaz a gyártó készíti aki a hardvert amin fut, nem lehet rá minden sz@rt feltelepíteni tehát biztonságos. Nekem mint átlag usernek teljesen megfelel.
De a droiddal sincs különösebb bajom, engem még az sem zavar hogy kémkedik, mivel nincsenek különösebb titkaim. Ellenben nem rossz ha kidobja a menetrendet ha látja hogy épp az állomásra tartok.
De kinek hogy, ha neked egyik sem felel meg, nyugodtan válassz mást.
"a droid kémkedése tényleg borzalmas.új melóhelyen kaptam egy céges telót,csináltam rá kamu emailcímet és face profilt,2 hét múlva már a face ajánlgatta ismerősnek a munkatársaimat..de már pár évvel ezelőtt is jártam ugyanígy.akkor még azt gondoltam hogy üldözési mánia,de ma már nem."
Tévedsz, nem az Android kémkedik utánad, hanem a rá telepített Facebook alkalmazás és Facebook Messenger alkalmazás. Ezek rendelkeznek olyan engedéllyel, hogy hozzáférnek a telefonodon tárolt telefonszámokhoz és sms-ekhez is. Nem kellett volna ezt a két vacak kémprogramot feltelepíteni. Az Android beállításaiban letilthatod hogy hozzáférjenek a névjegyekhez és sms-ekhez ezek az alkalmazások. De ha elveszed ezeket az engedélyeket tőlük nem biztos hogy használhatóak lesznek. Egy próbát megér:
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!