Melyik telefont vegyem meg a Iphone 8Pluszt vagy Huawei P20 prot?
Figyelt kérdés
Jelenleg Iphone SE van de tetszik a Huawei is nem tudok dönteni2018. aug. 24. 15:03
1/6 anonim válasza:
Inkább várd meg amíg kb. 2 hét múlva kijönnek az új Iphone-ok és inkább azokbol vegyél egyet ;) de ha a kettő közül kéne választanom Iphone 8 plusz. Hiába szidják sokan az iphonet sose fogja utolérni egyetlen cég sem ;)
2/6 anonim 



válasza:





Az iphone divat marka
Csak a nevet fizeted nem mast.
Huawei p20 tobbet tud es olcsobb is
3/6 anonim 



válasza:





Az iPhone 8 + al sokkal jobban jársz! Mindenben veri a Huaweit!
4/6 anonim 



válasza:





bírom mikor sokan ugy tesznek mintha az androidos csúcstelók olcsok lennének
mikor nem , azok is drágák
5/6 A kérdező kommentje:
Az uj Iphoneok nem tetszenek mert nincs rajtuk gomb meg nem tetszik hogy teljes kijelző van
2018. aug. 26. 07:41
6/6 anonim 



válasza:





akkor sajnos szomorú jövöd lesz mivel h a lavina elindult és megse áll
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!