Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung i8910 HD-n ezt be...

Samsung i8910 HD-n ezt be lehet állítani? Egyébként megvennéd?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék, és érdekelne, hogy azt be lehet e rajta állítani, mint más Samsungokon, hogy a 3 képernyőn, valahogy 3 háttérkép legyen.Azt tudom hogy másokon, mivel egmyás mellett vannak, egy képben meg lehet oldani, de ennél, meglehet?Remélem érthető a kérdés.
2010. jún. 20. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla információt, azt visszont tudom, hogy egy nagyon jó telefon és erre gyűjtöm a pénzem, ha meg veszed biztos nem jársz rosszul.
2010. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem pont egy ilyen készülékem van.. (jelenleg most is arról írok).. Igen a widget módban lehet 3 képernyőd, bár ott mind a 3-nál ugyanaz a háttér lehet csak, nem úgy, mint általában a többi Samsung-nál. Amúgy a telefonról meg csak annyit, hogy ha egyszer kinézted magadnak és akarod, akkor igazán nem fogod megbánni.. Én karácsonyra kértem magamnak és eddig tökéletes volt minden vele.. A wifi-től kezdve a kameráig.. Filmeket tökéletesen visz.. Csak egy baj van vele, méghozzá intenzív használat mellett gyorsan merül, dehát minek van a töltő?!

Remélem, hogy némileg tudtam segíteni...

2010. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!