Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5630 Expressmusic vagy...

Nokia 5630 Expressmusic vagy Nokia E52. Szerintetek melyiket válasszam? A kamera melyikben jobb? Az E52 zenelejátszása nem sokkal gyengébb mint az 5630-é?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
E52, zenébe ugyanolyan, és ha zene telefon kell akkor a Sony Ericsson Walkman szériából válasz mert szerintem a XpressMusic-ok nem jók.
2010. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kamera talán az én 5630-asomban jobb, viszont 3,2 megás mindkettő! Én azt mondom, hogy ha van pénzed az E52-re akkor azt vedd meg, de zenetelefonnak jobb az 5630

Nem akarod megvenni? :) Még 2011. November környékéig gyári garanciás, 40 000-ért odaadom! Ha érdekel, írj pü.t-!

2010. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!