Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google térkép helymeghatározój...

Google térkép helymeghatározója pontatlan és szaggat!?

Figyelt kérdés
A telefonom most lett újratelepítve, alig van rajta alkalmazás, csak a legfontosabbak, mégis, a ki**** google térkép használhatatlan egyszerűen. Amikor bekapcsolom a valós idejű helylekérdezést és követést, akkor konkrétan 10 percenként mozdul el a pont össze-vissza, ráadásul nem is oda, ahol éppen vagyok, hanem ahol 10 perce voltam (onnan is 100 méterrel odébb mutatja). Nevetséges. Mi a frásztól van ez? Régebben UGYANEZEN a telefonon milliméter pontos volt és rendesen lekövette a mozgásomat.

2018. márc. 2. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1: a google térképben NINCS helyzetmeghatározó.

Az a telefonodban van (van?) és GPS-nek hívják.

2: BEKAPCSOLTAD? vagy a mobiladatok alapján próbál saccolni?

2018. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az e3gy kis időbe telik, amíg teljesen ki nem nyílik. Ezt meg kell várni. Azt hiszem, ez lehet a gond. Engem is bosszant, mert az én gépem ráadásul elég lassú.
2018. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Asszem a mobil adatok alapján saccol... :-S
2018. ápr. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!