Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google térkép vélemény?...

Google térkép vélemény? Használja valaki?

Figyelt kérdés
Eleg részletes es percről-percre ki ír mindent es minden helyszínt megmutat stb. De hogy mennyire lehet “hinni” neki? Mármint hogy jol ismeri a helyszíneket? Hogy nem keveri őket ossze? Nem mutat olyan utat amit en nem tettem meg? Stb.

2018. febr. 6. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig ezt használom. Ja más helyre vitt az azért volt mert szarul írtam be.
2018. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most az idővonalra gondolsz?

Ha nem egyértelmű, hogy hol vagy, akkor a saját idővonaladon hiányzó helyként fog megjelenni, ahová behelyettesítheted, hogy konkrétan hol voltál.

2018. febr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Néhol némiképp hibás, kisebb falukban előfordul, hogy utca vonalvezetések, utcanevek nem stimmelnek. De hát ők is csak abból tudnak dolgozni, amit kapnak, ha xar az infó, xar az eredmény is. Konkrétan a mi településünkön évekig ugyanúgy rossz volt az utcánk google térképen meg IGO naviban is.


Amúgy jó, megbízható, viszonylag gyakran frissül. Én autóvezetéshez nem szeretem, IGO logikusabban és megbízhatóbban tervez útvonalat, rugalmasabb a "binnnnng...újratervezés" opció is. De a célállomást ugyanúgy megtalálja.

2018. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!