Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Piacon vettem egy telefont,...

Piacon vettem egy telefont, persze használt volt. Mikor hazahoztam, akkor jöttem rá, hogy annak idején ez egy lopott telefon lehetett, mivel nem jó bele semmilyen kártya, le van tiltva. Valahogy ezt fellehet oldani?

Figyelt kérdés
Tudtok valamit rá? Nem volt drága, ezért nem is néztem meg teljesen a piacon, hogy okés-e minden.
2008. okt. 26. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Feloldani a tiltást csak rendőrségi határozattal fogják. Most hivatalosan orgazda vagy, még ha jóhiszemű is voltál. Így nem javaslom, hogy keresd fel a rendőrséget ez ügyben :)

Azonban a telefon IMEI száma átírható, így a telefon használható. Ha ráguglizol, akár magad is meg tudod csinálni (minimális műszaki ismeret és angol nyelvtudás nem árt), de párezerért szerintem az utca sarki pince gsm is szívesen rendelkezésedre áll...

2008. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tölts le függetlenitő és törlő programot.
2008. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
itt tudsz utánanézni: [link]
2009. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!