Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone-nál lehet iPhone 7...

Vodafone-nál lehet iPhone 7 Plus-t iPhone X-re cserélni úgy, hogy az iPhone 7 Plus részletfizetése jelenleg is folyik?

Figyelt kérdés
Ha cserélnénk,akkor csak az iPhone X-et kell innentől fizetnünk,ugye?
2017. nov. 5. 23:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha már a többség képtelen volt válaszolni.

Általában úgy van , hogy az előző telefont kikel fizetni, tehát ha még 5 hónap van hátra és havi 10 ezret fizetsz akkor 50 ezret kell lerakni. (Vagy simán fizeted ezt is azt is)

Ha ez megvan akkor tudod elhozni az X et. Természetesen a csomagra ilyenkor újra indul a hűségidő.

2017. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom miert szoljak le ha valaki reszletre veszi a telefont. En viszonylag jol keresek, sot nagyon, de meg igy is van hogy szolgaltatonal reszletre veszem mert igazabol nekem tok mind1 hogy egy osszegbe fizetem ki vagy havonta. Szerintem ebben nincs kivetni valo bar ebbe is inkabb a csorok szoktak bele kotni akik feltekenykednek hogy masok miert dolgoztam meg. 🙂
2017. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Erre utolsó két dolgot tudok mondani. Egy: ha valaki részletre vesz telefont, az ne cs***e szét egy év alatt, vagy olyat vegyen, ami tartós is. Kettő: ha meg nem tartós a cucc, akkor vehetett volna olyat is, ahol nem kötik meg x évre. Szerintem. Mondjuk én híresen vigyázok a telefonjaimra, mert sok mindent tartok benne (100 ezer feletti összegnél nem fogok laptopot, zenelejátszót, meg fényképezőt is hurcolni). Másrészt, meg mivel hosszú távra választok cuccokat, nem gondolom meg magam 1 év múlva. És nem, nem vagyok csóró.
2017. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!