Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajándékozzak...

Milyen telefont ajándékozzak egy 50 körüli nőnek?

Figyelt kérdés
Nővéremet szeretném megajándékozni élete első okostelefonjával 50. szülinapja alkalmából. Tudom hogy nagyon szeretne, de nem mert még magának venni, de sokat emlegeti. Milyet ajánlanátok első okostelefonnak neki?
2017. okt. 14. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Összeghatár? Szolgáltató vagy független? Keresztanyum bkv futár miatt vett, samsung j3at. De ennėl van jobb is.
2017. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 amcsih ***** válasza:
100%
én iphonet. interneten minden le van írva hozzá, ha valamit nem tudunk, ráadásul elég elegáns pl iphone se, annyira nem is drága, és egy nő kezében is szép pl a rózsaarany szín.
2017. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy szép iPhone elegáns ajándék lehet, tartós és megbízható jószág. Anyukám is megszerette és könnyen megtanulta használni.
2017. okt. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 50 ezer Forint körül gondoltam, de egy 20-ast még rátennék, nem okozna problémát. Édesanyánkkal közösen ajándékoznánk, Vodafonnál vennénk, nővérem Vodafonos. Szóba jöhetne föggetlen telefon is üzletből véve, csak annyira nem értünk a beüzemeléshez, a Vodánál meg mindjárt használatra készen adják át. :)
2017. okt. 14. 23:29
 5/13 Trevor. ***** válasza:
21%
Ár/érték arányban jelenleg nem találsz jobbat: [link]
2017. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
ha azt akarod hogy tudja használni is és ne csak egy akadozó szart adj neki akkor iphone
2017. okt. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
iPhone SE, vagy ha találsz elfekvő raktárban, akkor 5S.
2017. okt. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Én is az 5 válaszolo linkjét ajánlom,független telefont favorizálok én is ,és van használati utmutato is telefonokhoz nem ördöngöség bekapcsolni illetve sim kártyát belehelyezni.
2017. okt. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bekapcsolás a sim behelyezés mégcsak menne, de utána az a sok beállítás, néztem Youtubon, szerintem nekünk az nem menne. :)Nem tudom vásárlás után az üzletben esetleg megcsinálnák?
2017. okt. 15. 10:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem menne?😄 Pedig minden magától értetődő és csak nyomkodni kell a tovább feliratot haha
2017. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!