Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy GSM bolttól...

Ha veszek egy GSM bolttól vadonatúj új független iPhone-t ami az eredeti gyári csomagolásban van azzal lehet baj?

Figyelt kérdés
Azt hallottam mostanában hogy amit a GSM boltok eladnak azok a telefonok általában lopottak szoktak lenni na most a vadonatúj független telefonoknál is így van?

2017. okt. 4. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér. Vagy normális, hivatalos Apple boltban vagy partnerboltban (pl. iStyle) vegyél vagy szolgáltatónál. Ha így nincs pénzed iPhone-ra, akkor válassz mást. Én GSM boltban biztos nem vásárolnék. Több rosszat hallottam, mint jót. Akkor már inkább használtan vennék valakitől, persze megvan ennek is a biztonsági protokollja. Pl. ellenőrizd, hogy a tulaj kijelentkezett-e.
2017. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted honnan tudnák lopni a telefonokat a GSM boltok?
2017. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát gondolom valaki lopja és eladja nekik
2017. okt. 4. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:

ha egy valamire való GSM boltba nézed(tehát aminek igen nagy neve van, nem pár hónapja nyílt egy aluljáróban), akkor minek kockáztatná a hitelességét azzal, hogy kétes eredetű termékeket árul?


itt általában ami valamivel olcsóbb, az annyiban különbözhet, hogy nem EU-s csomag, hanem mondjuk UK, és így a töltője is angol szabványú, vehetsz hozzá átalakítót vagy egy EU-s töltőfejet.


sok gsm bolt csinálja azt, hogy csak a telefont adja abban az árban, kiveszik a dobozból a fülhallgatót stb. és felár mellett megkapod.

ne gondold, hogy olyan nagy kunszt újracsomagolni egy dobozt.

persze ha ilyenről van szó, azt fel is tüntetik.

2017. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én az ájzombie GSM boltból tervezek telefont venni
2017. okt. 4. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor eladod a boltnak, akkor aláíratnak egy nyilatkozatot, hogy a telefon a te tulajdonodban volt, nem lopott és a tulajdoni jogot átruházod a boltra. Innentől kezdve, ha lopott a teló, a bolt egyrészt nem tudja, másrészt a felelősség nem az övék.
2017. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet vele bajod!

Például a kijelződ csak gondol egyet és kiugrik a házából!😂😂

2017. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!