Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone garanciális szervizelése?

IPhone garanciális szervizelése?

Figyelt kérdés

November 1 határidővel lejár a gyári garanciám. Telekomos a telefon, de használtan vettem. Nincsenek külön papírjai, hogy pl. Telekom így-úgy. Viszont.. azt hallottam, a szervizeléshez elég, ha ők megnézik a sorozatszámot, és uyge az alapján kap szervizelést, vagy nem (amennyiben érvényes)

TEHÁT! elég ha csak beviszem a telefonomat? Illetve! Bevihetem a Tmobilehoz is, úgy, hogy maga a készülék nem a nevemre lett véve, stb.? Vagy egyenesen vmelyik pesti iphone szervízbe?



2017. szept. 25. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobban jársz valamelyik hivatalos Apple szervízzel, ott tuti nem kérnek semmilyen papírt, csak a sorozatszám alapján leellenőrzik, hogy tényleg érvényes-e még a garancia.
2017. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!