Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone használok, nektek mi a...

Iphone használok, nektek mi a véleményetek róla? Megéri megvenni? Tényleg olyan jó mint ahogy mondják? Menyire nehéz használni? Mitől jobb az androidnál? Iphone 7-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Talán egyszer én is szeretnék venni egyet, ha ugy adodik a lehetőség, egy iphone heteset vennék.Ha megéri egyáltalán venni.

Válaszotokat elöre is köszönöm.


2017. szept. 24. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg az egyik legjobb telefon.


Mondjuk túlárazott.


De az ios miatt érdemes olyat venni, más kérdés hogy van más jó telefon, pl. Samsung-ok.

2017. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Szar! Nekem csak fotózásra kell, a férjem ájfonjával nem lehet éjszaka semmit fotózni, de az én samsumgommal király képeket lehet csinálni. Túlárazott szar fos az ájfon!
2017. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A legjobb telefon az Iphone

Nekem 6s-em van és imádom😍

Sokkal jobb mint az android mert azok folyton belassulnak/lefagynak

Nekem ez a csoda december óta van meg és még mindig villámgyors pedig rengeted alkalmazás van rajta.

Az új IOS 11-el még szuperebb.

A következő telefonom is tuti Iphone lesz.😍😍😍

2017. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda?

Még hogy rossz a kamerája?!

Na ne nevettess

Akkor a tietek hamisítvány.

Az én telom nagyon jó képeket csinál,ráadásul HD-t

De ott van hogy hány megapixeles a kamerája

De a Times vagy Cosmopolitan egyik címlapfotojat is Iphonnal keszitettek.

2017. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha veszel iphone-t nem fogsz csalódni benne.


De vannak még jó márkák, nem minden az iphone.

2017. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott a blackberry :)

Az Iphone kamerája azért kétlem, hogy olyan szőrnyű lenne.Az Iphone-nak van a legjobb kamerája jó persze pixelben nem, de hát nem teljesen csak a pixelek számítanak.Jó persze minden telefonnak van gyengéje.Iphone 7-et érdemes venni megéri akinek van rá pénze és nem sajnálja az megveszi.Sokáig használható szóval minden ok.

2017. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Captain Logic ***** válasza:
Most érkeztél a földre? Vagy hol voltál az elmúlt 10 évben?
2017. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
37%
Akinek esze van Iphone X-et vesz az előzőek kinézettre iszonyat rondák tudásra sincs bennük extra....az X sem tökéletes de ott legalább már van jelentős fejlődés hardver, szoftver téren (OLED kijelző, kamerai fejlesztések stb), és van egy dizájn aminél az ember nem azt hiszi 2010ben készült a telefon....
2017. szept. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a túlárazottságot hagyjuk :D A legújabb modellek (lásd Samsung) egy hajszállal olcsóbbak csak, mint az iPhone-ok (kivéve persze az iX, dehát aki annyiért telefont vesz, hát hagyjuk..). Mellesleg nekem volt iPhonom, most Androidom van, de az iPhone-t minden téren sokkal jobban szerettem, persze ez szubjektív, kinek mi..
2017. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Captain Logic ***** válasza:
#9 a Note 8 és az iPhone X is 1000$, szóval semmivel sem olcsóbb… A különbség az, hogy a Samsung gyárt alsó kategóriás telefonokat is.
2017. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!