Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 6 lassan, olykor...

Rami24 kérdése:

Xiaomi mi 6 lassan, olykor egyáltalán nem tölt, mi lehet az oka vajon?

Figyelt kérdés
Pár hete kaptuk kèszhez Xiaomi mi 6 okostelefonunkat, amivel eddig semmi baj nem volt, nagyon szèpen, az elvárások alapján működött. Tegnap azonban a frissítèst követően a töltès lelassult, egy egèsz èjszaka alatt maximum 10 %-ot megy feljebb, de van, amikor egyáltalán nem is tölt. Próbáltunk már több usb-t, töltőt,mindegyikkel ugyanez a helyzet.

2017. aug. 25. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit frissitettél ?
2017. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Android hányról hányra volt frissítés?

Miui verziója az micsoda?

2017. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha az androidot frissítetted , megérdemled. Még új telefon , akkor mért kell buherálni. Igazi sufnituning.

Az én telefon másfél éves , 5.1 van rajta , de tökéletes.

2017. aug. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Mert chinese product..Sose vennék kínai telefont..
2017. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 mert gondolom a te telód nem chinese product :D

Milyen ROM van rajta kérdező?

2017. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az enyém kóreai :D Samsung s6 edge+ 2 Éve megvan..Sose volt baja..Nem veszek ilyen szar xiaomi meg társait,akármennyire is ajnározzák..Lehet hogy jó a hardver..Csak ilyen gondok nekem sose voltak..Persze nem is 40k-s telefon a mai napig sem.
2017. aug. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6 képzeld nekem is Xiaomim van és nekem sincsenel ilyen dolgok :D

Viszont sok Samus haveromnak egyszerűen baromi lassú a szennye (bár az S és a Note széria baromi jó, de amúgy telefonok terén eléggé igénytelen márka, viszont TVbol csak is Samu)

2017. aug. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!