Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kimostam a telefonom ( sony...

Kimostam a telefonom ( sony ericsson w300i), most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy történt h a nadrágom zsebében maradt és bedobtam a mosógépbe vagy 2 óráig benne volt (amikor bedobtam akkor be volt kapcsolva). Amikor kivettem az aksi fel volt puffadva....most mindenestől kiraktam a napra száradni nem mertem bekapcsolni...nem tom mit tegyek:S:S:S
2010. máj. 23. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan telom van bar meg nem mostam ki:) En azt javaslom hogy hagyd legalabb 1 hetet szaradni csak ugy magatol es utana probald meg. Ha nem fog menni, akkor sajnalom de lehet hogy megment.
2010. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tedd ki a napra, hajszárító, stb, de jobblenne szétszedni előtte!

zárt házban nagyon sokára fog megszáradni de ha megpróbálod vizesen bekapcsolni agyonvágja a belsejét!

2010. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem annak már lőttek!Kuka!Az én kisfiam a nyálával nyírt ki egy mobilt.
2010. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Apám anno az Ericsson-ját ( a régit) mosta ki, semmi baja nem lett, nagyapám átment a Nokia 2010en a traktorral, bekapcsolta és ennyi, de bezzeg ma, egy csepp eső és kuka
2010. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy hét száradás a szobában (esetleg szétszedve) és utána próba szerencse. Töltőre addig ne tedd, az aksit is szedd ki belőle. Közben azért kezdj el új telefonokat nézegetni...
2010. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) a képernyő még egy óra napon száradás után is full vizes:S vagyis párás....de az nem árthat a telefonnak ha rossz aksit teszek bele?(mert az aksinak tuti kampec mert felvan puffadva:S)
2010. máj. 23. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Adok egy saját tapasztalati tippet: Hajszárítóval próbáld meg,ne túl közel,de 1 és fél óra alatt simán megszárad,nem kell 1 hét hozzá :)! csak szedd ki belőle a sim-et ,a memóriakártyát, és úgy szárisd 50 centivel fölötte. Utána ne ijedj meg,de a mikrofon meg a hangszóró picit hamis lessz,de meg fog száradni,ne aggódj! Ha a kijelző befehéredik,akkor inkább szervizt keress fel :S...Sok szerencsét!
2010. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!
2010. máj. 24. 09:50
 9/11 anonim válasza:
Nekem ez van a W200i-mel :P mondjuk vettem azóta egy samsung montét de ki lett mosva zsebben semmi sérülés nem láccik rajta max zsebkarc nyomom a bekapcsot és nem reagál 1 évet száradt tölteni is próbáltam...hamarosan az aksicserével próbálkozom
2011. ápr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Te tehetdz az egészről hogy tönkrement és kérdezed mit csinálj a telefonoddal ? Mikor a gépbe dobtad érezned kellet volna hogy van súlya a nadrágodnak nagyon okos vagy !!! Én mosás elöt minden ruha zsebét kipakolom ugykell neked !! Szerviz talán segit rajt vagy lehet hogy új telefonra lesz szükséged.
2012. dec. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!