Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telót válasszam? Nokia...

Melyik telót válasszam? Nokia 5230, Nokia 3710, nokia 7230, vagy samsung s5230? érvek ellenérvek? én már nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
ez a 4 teló maradt a listámon, tekintve, hogy max 30at akarok telóért adni, és nem akarok használtat.ez a 4 a vodánál bm-es kártyával most 20-30 között mozog, tehát árban mind oké, nagyjából tudásban is, de mind a 4 más mégis. és már belefáradtam lécci segitsetek tapasztalatokkal, meg amivel tudtok!
2010. máj. 19. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nokia 5230, Samsung s5230. A 7230 csúnya, a másik meg túl egyszerű.


Nokia mellett szól:

-jobb márka

-beépített gps vevő

-3db hátlap a dobozban


Samsung mellett szól:

-jobb kamera

-szebb [szerintem]

-nagy érintőképernyő


Az alapján dönts, hogy neked mire van szükséged :D

Emígy nekem csak az Samsung s5230-al van tapasztalatom, az is csak Media Marktos :D De szerintem nagyon jó teló :D

A Nokiát nem tudtam bekapcsolni =P

2010. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is azt mondom, hogy vagy nokia 5230, vagy samsung s5230.


Elmondom mindkettőről a személyes véleményemet és tapasztalatomat:


Samsung-> Nagyon jól néz ki, de ez szubjektív, a képernyője jó, de 3 hónap alatt egy csík pixel nem látszik, beállítási lehetőségek nulla, de egyszerű, könnyű használni, jó színei vannak, és olcsóbb. 10-ből 5 pontra értékelem


Nokia-> Jobban néz ki, mint a Samsung, a képernyője nagyobb, és 1,5 ször jobb felbontású, beállítási lehetőségekben, zenében, magasan veri a Samsungot, viszont picit bonyolult, és drágább. 10-ből 8 pontra értékelem.


Röviden: Egyértelműen a Nokia!

2010. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kamerát kifelejtettem:


Igaz, jobb a kamerája a samsungnak, de a nokia jobb képernyőjén, jobbnak tűnik a nokia képe.


Te döntesz...

2010. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából nem a külsőre gondoltam vélemény ügyileg, hanem tartósság és tudás szempontjából érdekelne a vélemény. hogy tetszik e külsőre azt magam is el tudom dönteni:):)
2010. máj. 28. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
de persze azért köszi
2010. máj. 28. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!