Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elöszőr volt a sima (klassziku...

Elöszőr volt a sima (klasszikus) külső a telefonok világába, aztán jöttek a divatok:csúszkás kinyitható fordítható stb. és most elértünk az érintősekhez, de mi lesz a következő?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Kíváncsi vagyok, még miket találnak ki.
2010. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Több szerintem nem lesz, vagyis nem tudok mit elképzelni.
2010. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
érintős összecsukható, érintős szétcsúsztatható, átlátszó kifejlzős billentyűzetes telefonok is elterjedhetnek szerintem.
2010. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(talán) meg sem kell érinteni. hologrammos kijelzője lesz.
2010. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

:D :D Én sem tudok mást elképzelni. Ja, de, mondjuk olyan teló, hogy azt mondod, kapcsolj be, akkor bekapcsol, mondod hívd fel XY-t akkor felhívja, menj bele a játékokba, azon belül X játékba, és úgy játszol, hogy mondod neki jobbra balra, fel le xD

Szal, vmi ilyen teló, nem tom h mondjam egy szóval :D

2010. máj. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szemüvegbe (napszemüvegbe) építve ami figyeli hogy a szem hova fókuszál. és a virtuális kijelzőn lévő menüre elég ránézni , és úgy navigálni. álandóan lehetne látni az időt. hőmérsékletet. árfolyamot ......
2010. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a projektor meg alapfunkció lesz.

[link]

2010. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah tudom már, mondták hogy bőr alá építhető lesz, és az mindent tárol, betegság, helyzet, hívószám minden.. Talán amerikába akarják bevezetni hogy minden újszülött rendelkezik egy "beépített" telefonszámmal.
2010. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DoLePaPa válasza:
szerintem a következő generáció már nem telefon lesz hanem egy összezsugorított asztali pc ami 2 nagyobb részböl állna! egy monitor és egy mini gépház XD természetesen elödjeit követve érintő,,monitoros'' lenne XD az iphone 5 után biztos lesz még giga mega telefon
2013. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
iphone 5 semmivel nem mutatott ujat
2013. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!