Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik gördülékeny androidos...

Létezik gördülékeny androidos telefon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen folyton azt mondják ezekre a csúcs androidokra hogy egyáltalán nem akadnak, mégis ha kézbe veszem folyton azt veszem észre hogy akad meg lassan nyílnak meg a dolgok nem olyan gördülékeny mint az én iphone se-m. ( próbált telefon: xperia z5, samsung s6, s7, s8, xperia xa- amitől nem várnàm az akadást mivel nem egy csúcsfelbontású készülék)

Most komolyan annyira fontos a gyártóknak hogy százmillópixeles felbontás legyen amit még a titanic kazánjai se tudnak meghajtani, és akadozzon mint hogy legyen egy szemnek fel se tűnően kissebb felbontású gördülékeny teló. Nagyon el van mindenki szállva az új galaxy tól pedig akad mint a fene hiába csili vili a kijelző. Ne ez legyen már a prioritás !!!


2017. ápr. 27. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy ezeréves Motorola G-m van és egyáltalán nem akad.

Igaz nincs is telepakolva minden hülyeséggel.

2017. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Volt LG Nexus 5X-em, most Xiaomi Redmi 4 Prime van. Egyik sem akad, bár kétségtelen, hogy az iPhone gyorsabb. Én meg nem halok bele néhány másodperc várakozásba és nem fogok csak emiatt értelmetlen felárat kiadni az almáért.
2017. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legutoljára a 4 éves Samsung galaxy s advancem akadt, az is főleg az után mikor a samsung kiadta az új lassított rendszert rá. Az az utáni nagyon rossz minőségű telefonommal és a mostani Xiaomi redmi 4 prime-ommal sincs gond, nem akadnak. (Mindhárom közápkategóriás, 60-75 ezer)


Igaz, nem is voltak/vannak telepakolva mindenféle hülyeséggel.

Sajnos az androidot könnyű lelassítani olyan felhasználó kezei között aki egyáltalán nem ért a mai elektronikus világhoz.


Amúgy nem tudom hogy pontosan milyen akadásokra gondolsz. Alkalmazásváltásnál sajnos néha előfordulhatnak kisebb akadások amiket alig lehet észrevenni, bár egy Samsung Galaxy s8-on szerintem már nincsenek ilyenek.

2017. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te egyáltalán nem próbáltál Androidos telefont. Írógatod, hogy s7-et, s8-at, stbt próbáltad, de ha próbáltad volna, tudnád hogy nem lassú és nem akad. Meg hat kinek van ennyi telefonra elkölthető felesleges pénze.
2017. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük, a provokatív kérdést. Nem kell irigykedni. Az S8 tényleg nagyot szólt. De nem kell félni, hamarosan jön az új szifon és ismét kerek lesz a világ :)
2017. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!