Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHONE-kérdés: Miért nem...

IPHONE-kérdés: Miért nem enged semmit csinálni? Hogy kerüljem ki a jelszót, amit kér?

Figyelt kérdés

egy Iphone 4-esről van szó, és bárit akarunk frissíteni, azonnal kidobja, hogy adjuk meg az "apple ID-t", amiről viszont fogalmam sincs, hogy mi.


automatikusan ezt az emailt írja ki, ez valami központi apple-email volt valamikor esetleg:"mygoldie@hotmail.com" ?


Kipróbáltam de nem létezik, csak az a kérdés, hogy netán valamikor sok éve ezzel lett regisztrálva és azért kéri ehhez a jelszót? Ugyanis az apple-oldalon csináltam neki másik emaillel másik jelszót, de azt meg nem hajlandó elfogadni, a telefon egyfolytában a régit kéri, hiába törlöm ki, mindig visszahozza.


Mi lehet ez? Hogy tudom megváltoztatni?

Fontos lenne, mert most használhatatlan a teló, lefrissítette magát softweresen is, de addig semelyik aplikációt nem engedi használni, amíg be nem írom ezt a rejtélyes jelszót.


Valakinek tapasztalata, ötlete? köszi



2017. febr. 26. 09:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, pedig hihető lehet mert tőlem is megkérdezték hogy jelentkezzenek be esetleg segítsenek nekem valamit az Új iphoneommal kapcsolatban (7+ Új)
2017. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor sem a sajátjukkal lépnek be...
2017. febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de nem hiszem el h most ezen rágódunk itt, és kinek mit hiszünk és mit nem, érdemi választ meg senki nem tud adni :( köszi, feladom, kuka, amúgy is betelt a pohár így egy hetes próbálkozás után
2017. febr. 27. 07:41
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni,hiába sirankozól.. ajtótámasznak még jó lesz
2017. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
oké már belenyugodtam, csak továbbra se hiszem el h ne legyen rá megoldás
2017. febr. 28. 07:31
 16/18 anonim ***** válasza:
ne hidd,és az élet megy tovább..
2017. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
pedig elhiheted, pont annak az értelme, hogy az emberek ne lopjanak okostelefont mert úgysem tudnának vele mit kezdeni
2017. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Küldesz nekem PayPalon 5000Ft-ot és mondom a megoldást :D
2017. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!