Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A djuice-del kapcsolatban...

Evelynn kérdése:

A djuice-del kapcsolatban válaszolna nekem vki?

Figyelt kérdés

Van egy 30as előfizetéses számom. Szeretnék djuices lenni, mert így ingyen beszélhetnék a barátommal (is), tudjátok a myvipes akció.

Szóval ezt a 30as számot tegyem bele ebbe a djuices csomagba, vagy inkább egy dominós kártyát tegyek bele ebbe ??


És nincs semmi havi költsége ennek, csak a myvip tagság??

ez túl szépen hangzana...


2010. máj. 2. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt értem hogy a djuice-hoz vinnéd a számodat, de hova akarod beletenni a dominos kártyát? Azt nem értem!

Mindenesetre ha myvip es djuicet akarsz, csak úgy oldható meg ha átviszed a számodat a djuice-hoz.Viszont ha nem független a telód akkor másik teló is kell mert a djuice-s kártyát nem tudod használni t-mobilos telóval.Gondolom ez így érthető! A myvipnek nincs külön havidíja azt már tartalmazza a csomagdíj(amit havonta fizetsz).

2010. máj. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!


öö és ha még nincs semmilyen kártyám , a djuice is tud adni egyet? Vagy mindenféleképp független teló kell ?


És jól értettem, h ugye előfizetés van mindenféleképpen, nem lehet olyan mint a dominós kártyánál, hogy amig le nem beszéled a bizonyos alapösszeget addig, egyéb fizetési kötelezettség nincsen?


Bocsi ha értetlenkedek...

2010. máj. 3. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor átmész a djuice-hoz ott kapsz egy új kártyát(ha számhordozással mész marad a 0630 as számod, ha csak simán a számod is új lesz), éppen ezért kell független teló mert ugyebár t.mobil függőbe nem tehetsz djuice-os kártyát.Legolcsóbban legegyszerűbben úgy tudod megoldani hogy veszel egy függetlenítő simet és berakod a simkártya alá, s már kész is.Vagy veszel egy másik telót, de gondolom azt nem szeretnéd(nem tervezted).A függetlenítő sim teljesen legális, nem piszkál bele a telefonba és olcsó, 2-3 ezerért tudsz venni, pl.:én a gigatel.hu-n és a tesz-vesz.hu-n is vettem már.A myvip csomag csak havidíjasba létezik, de havidíjadat 100% ban lebeszélheted !
2010. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen :)

sokat segítettél!

2010. máj. 6. 21:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!