Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lent tovább. LG KP502-es...

Lent tovább. LG KP502-es telefonom magától kikapcsol. Megnézném az időt vagy vmi, erre látom, h kikapcsolt. Tegnap kezte el. A garancia nem járt le, visszavigyem?

Figyelt kérdés
És ha visszaviszem és nem tudnak vele mit csinálni, akkor nem lehet egy Nokia készüléket kérni ugyanannyi pénzért amennyibe ez került? Elegem van már ebből, rossz döntés volt h ilyet vettem! :S
2010. máj. 1. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd be, aztan esetleg mondanak valami megoldast. A csererol meg annyit, hogy szerintem felejtsd el, nem fogjak kicserelni. Valami olyanra fognak hivatkozni, hogy "nincs bent a garancias feltetelekben" vagy mi a szar.
2010. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta!!!!!! De kiderült, h nem a készülék volt a hibás, hanem a SIM kártyám adta be az unalmast 6 év után. Nem tudom, h a tied új vagy régi de ha régi SIM karival hosszabbítottál szerződést akkor elképzelhető, h nálad is ez a hiba. SIM csere díjtalan!!!
2010. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!