Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell Ovistore-ról letölte...

Hogy kell Ovistore-ról letölteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

hogyan kell letölteni ovistre-ról ha már megvan a regisztráció és kiválaszottam az alkalmazást és ott van olyan hogy download és akkor küldenek egy sms-t a telefonra hogy leötlöttem e és akkor a telefon fel akar menni a netre de ott hogyan tovább? vagy le lehet tölteni sz-gépre is?:s

Hülyén fogalmaztam meg lehet hogy rossz kategoriába raktam a kérdést ezér elnézést..aki tud segítsen vagy ha tudtok még más oldalakat ahol ingyenesen le leht tölteni dolgokat ( mobile9.com és a nokiaprogramok.hu-n kívül)


2010. máj. 1. 12:31
 1/3 anonim válasza:

Üdv

A telódon van wifi? Mert ha igen, akkor frissítsd az alkalmazást, utána nyisd meg, válaszd ki ami kell és download. (Legyél bejelentkezve végig ovi-ra) Miután letöltötte, fel is telepíti. Nem nagyon ajánlom, mert az ingyenes alkalmazások nagy része trial verziós.

2010. máj. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha köszi :) végre valaki válaszolt...kösz
2010. máj. 9. 16:37
 3/3 A kérdező kommentje:
am van rajta wifi Nokia 5800
2010. máj. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!