Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan lehet letölteni Hevesme...

Honnan lehet letölteni Hevesmegye térképet? LENT!

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace telefonom van 2.3.3-as andoroiddal. Ha bekapcsolom a gps-t szabadban akkor csak annyit ír ki hogy várakozás a helyre és semmi. Azt mondták, hogy nekem kell térképet letöltenem rá, de mégis honnan?
2011. nov. 26. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A google mapsra sehonnan.

Az netes alkalmazás.

2011. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.Nem Google Maps-re hanem GPS-es navigációra! Ismerem a Google Mapst de nem gyakran használom! A menüpontnak is az a neve, hogy Navigáció.

2.Egyeltalán nem így értettem, és tudom, hogy direkt válaszoltál hülyeséget(1 jó tanács:ha nem tudsz értelmeset válaszolni akk ne válaszolj)

2011. nov. 26. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kérdésednek nincs sok értelme. Tisztáznod kéne először, hogy milyen navi programot akarsz használni, van egypár. Heves megye térkép meg egyikre sincs, csak Mo.

A gps vevőnek meg hidegindítással is egy perc alatt működni kellene szabadban.

2011. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!