Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kicserélném a betört...

Ha kicserélném a betört iPhone 5 előlapját, megjavulhat tőle a hátsó kamera?

Figyelt kérdés
Sajnos pont a kamera előtt tört össze, és hullottak ki darabok a mobilomból.Azóta a hátsó kamerával nem tudok közelre fókuszálni, nem tudok iratot fényképezni.Régebben ha jól összenyomkodtam megjavult, de mostmár az sem segit rajta.Szerintetek előlap cserével orvosolható lenne a probléma?

2016. okt. 20. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Minimális fizikai tudást igényel és lényegében a kérdésben ott a válasz: NEM!!!

Előlapot cserélsz csak, a hátlapi kamera marad ugyanígy. Vidd be szervizbe, ott megjavitsák.

2016. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
manapság 10eFt-ért jobb telókat kapsz, mint az ájfón 5-ösöd. Ha rám hallgatsz, veszel valami noname kínait, és az ájfónodat kalapáccsal összetöröd.
2016. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Minimális fizikai tudásom és a mobillal való kisérletezés után igenis valószinűsitem, hogy a kamera fókuszképessége összefüggésben van a lencseszerkezetre ható nyomással.Kvázi most,hogy nincs előtte merev fedés,csak egy kis szigszalag (ami megakadályozza az aprózódást és további kihullást) nem működik rendeltetésszerűen, de egy időben manuális nyomás hatására ideiglenesen megjavult.Azóta leejtettem párszor, tanácstalan vagyok ezért is szerepel itt a kérdés.Dat heurisztika yolo
2016. okt. 20. 20:49
 4/6 A kérdező kommentje:
valaszojatokk mà dik
2016. okt. 23. 02:14
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
vegyé má másikat dik
2016. okt. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Akkor kísérletezd ki ezt, te magad, ha ennyire szakbarbár vagy és ne itt kérdezősködj. A másik - miért kell leejtened ennyiszer a telefont?
2016. okt. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!