Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a Nokia...

Miért nem működik a Nokia 5800-lámon a GPS?

Figyelt kérdés
Azthallottam hogy működnie kéne, és havonta levesz 500 forintot a kártyáról. Vagy program kell hozzá? Ha igen ezt honnan tudom letölteni úgy hogy kompatibilis legyen és nezavarja be, éshogy neolyan legyen ami összevan keverve az N97-el?
2010. ápr. 13. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a leggbiztosabb ha elviszed oda ahol vetted ott majd megmondák.
2010. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jól beállítod egy ftot nem vesz le
2010. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

azért mert az nincs benne alapból a telefonba... a www.nokia.hu/terkep oldalról lehet vhogy rátenni

én mikor vettem akkor nekem ezt elmondták

2010. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
torrentről leszedsz egy igo-t, rárakod, és kész. De ott a nokia ovi is. És az még ingyenes is.
2010. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Nokia-n futna az Igo ? Azon simbian op.rendszer van.Arra meg nem hiszem, hogy van Igo.Én csak az ovi-t tudom.
2010. ápr. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:
n95-re is rá lehet rakni az igo-t. 250 féle verzió van igo-ból. Gépre, windowsos telefonra, pda-ra, symbianra, stb. Sőt 5800-n is megy az igo.
2010. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!