Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s? (Hangsúlyozom...

Iphone 5s? (Hangsúlyozom VÉLEMÉNY-t Kérek NEM fikázás-t hanem NORMÁLIS vélemény-t )

Figyelt kérdés
1-2 héten belül lehetőségem nyílik Beszerezni 1-et ÉS véleményt szeretnék Kérni, Rendszer/TouchID/stb. Meg minden amit el tudtok mondani (Az árhoz NE KÖSSETEK Semmit ugyan A teljes Árához Közel sem lesz amennyiért veszem :D )

2016. márc. 17. 17:17
 1/10 anonim válasza:
Szuper jó telefon, de én már nem venném meg állítólag 1 hónapon belül itt lesz a 6 szériából a kis méretű telefon. Én pont azt várom, mert a mostani hatos nekem túl nagy méretre azért nem vettem meg.
2016. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Várd ki az SE-t egyébként remek telefon
2016. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Várom az SE-t csak ezt 1 Barátom Adja Ballagásomra( Ő most vett 6-ot) és aztmondt ide adja hamarabb 😆 de köszönöm a válaszokaT!
2016. márc. 17. 19:59
 4/10 anonim ***** válasza:

most ha töredékéért hozzá tudsz jutni, akkor felesleges várni. ha én is tudnék fél áron venni egy 5S-t még ma megvenném és nem várnám az új 4" iPhoent :D

szerintem jo telefon, max az aku időbe bírnék bele kötni, mondjuk az összes új telefon gyenge aksi terén szoval ez nem döntő érv :)

2016. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nekem kb. egy hónapja van iphone 5s-em és egy samsung galaxy ace 3 után ,megváltás.Már ios 9 van rajta amitől elvileg lassab lett,de én egyáltalán nem találom lassúnak,nagyon szépen fut rajta az ios.A touch id is jól működik,kamera is jó,még úgyis hogy csak 8 meapixeles.Szóval teljesen meg vagyok vele elégedve.
2016. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen telóm van, és jobbat nem is kívánhatnék. Semmi akadás, semmi megbízhatatlanság. Tökéletes. Vegyé'
2016. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is gondolkozok a váltáson iPhone 4ről 5S-re. most elég jó áron lehet venni, de én az i4gyel megszoktam, hogy simán kibír egy napot a telefon, sőt többet is. ismerőseimnek már mind újabb telefonja van (nem csak iPhone), de ők állandóan 20%alatt vannak és töltőért rohangálnak :D

szerintem kisebb az aksi is benne. nektek mennyit bír ki álltalános használat mellett a telefon? telefon hívás, internet néha (gyors facebook, pár iMessage) játék nélkül?

2016. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés hogy te mit nevezel fikázásnak. Mert ez alapján csak szépet és jót lehet írni, rosszat meg ne próbáljon senki se. Így ha csak jót írnak, mert csak jót írhatnak az emberek , fel se kellett volna tenni a kérdést. Jelzem engem aztán nem érdekel hogy ki mit vesz. Bocs, de ne vedd fikázásnak ezt a választ.
2016. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

iPhone 5s is úgy jár lassan mint a 4s, az új rendszerfrissítések hatására teljesen belassul és használhatatlan lesz. Nagyon olcsón érné csak meg beszerezni, mert hamar jöhet a váltás ideje.

Az új iPhone SE 16GB-os verziója kb. 160ezer Ft. Vedd meg azt és 3 évig biztosan nem lesz vele gondod! Ha meg túl drága, akkor meg ne Apple márkában gondolkodj! Ha régi modelt veszel meg alacsonyabb áron azzal csak megszivatod magad! Hiába olcsóbb ha kevesebb ideig is fogod tudni használni!

2016. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnap jelent meg az új iPhone SE! Külsőre teljesen olyan, mint az 5s, de hardveresen sokkal fejlettebb. Én inkább azt venném meg. hamarosan már elő lehet majd rendelni :)
2016. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!