Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja a problémát?...

Mi okozhatja a problémát? [SAMSUNG GALAXY S3 NEO]

Figyelt kérdés
A telefonom nagyon gyorsan lemerül Wi-Fi, ill. adatforgalmi hálózaton, játékkal együtt használva, ha teljesen fel van töltve 100%-ra egy óra, másfél óra hossza alatt teljesen lemerül. De szokott csinálni olyat is, hogy az akkumulátor ha 40-50% alá esik, akkor onnantól fogva 1-2 percen belül már csak annak a felére megy az akkumulátor töltöttség, és ha 15%-nál jelez a telefon, hogy tegyem töltőre, akkor ott is ez a tény jön elő, hogy akkor már olyan gyorsan felére esik a töltöttség, hogy 3-4%-nál fogja magát rezzen egyet és kikapcsol a készülék. De olyan is előfordult már, sőt ha már nagyon kevés a töltöttség a telefonomon akkor vibrál a kép és egy nagy "villanás" után, kikapcsol. Én az akkumulátor cseréjére hivatkoznék, de nem tudom, hogy más okozhatja-e a problémát egyébként még a telefon garanciális.

2016. márc. 4. 20:26
 1/2 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom hogy új akksi kell, az meg fogja oldani a dolgokat, velem is ugyan ez volt szóval csupán egy másik akkumlátor kell majd :)
2016. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Busket válasza:

Ugyan ez az én telom baja is csak már nem tölt 3-4 vagy 14-15%tol tovább.

Akkor aksi csere remélem helyre hozza

2016. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!