Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Grand Prime telefonomo...

Samsung Grand Prime telefonomon nem megfelelően működik a Viber alkalmazás. Mit kell átállítanom?

Figyelt kérdés

A telomra letöltöttem a viber programot és valamiért nem értesít új üzenet érkezésénél ha bezárom a kis viber ablakot a futó alkalmazások listájában.

Egyébként minden rendben van vele de ha nincs megnyitva az app akk nincs jelzés sem uj uzenetnél.

az előző telom ha volt wifi vagy mobilnet, mindig értesített. de itt vmiért csak akkor jelzi ki ha belépek a viber alkalmazásba és csak ugy látom hogy új üzenet van.

Próbáltam már letörölni és ujból telepíteni az appot de hiába.

a telo beállításaiban ée a program beállításaiban is kerestem a megoldást de ott minden rendben van.

Tesómnak ugyanilyen Grand Prime-ja van és neki gond nélkül jelez a viber rajta ha be van zárva akkor is.

Ötletek?


2015. dec. 21. 10:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!