Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230 ra ingyen navigácio...

Nokia 5230 ra ingyen navigáciot honnan szedjek? A garmin nem akar menni. Thx

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 20:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Nokia.com

Nokia Ovi maps,ingyenes legális,örökké

2010. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
azt tudom, de sajnos az is internetes részben, sajnos szedi lefelé a pénzt az is... nekem vmi totál ingyenes kellene mint egy igazi gps nél, csak átfolmálva mobilra..
2010. márc. 18. 08:19
 3/31 anonim ***** válasza:
Ez már totál ingyenes,offline navigácio,tehát nemkell hozzá net,gyalogos-autos navigáció 3D-ben
2010. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

akkor én nemtudom... nekem levett egyből vagy 60 ft ot..

ha kiveszem a sim et, akk nem is talál műholdat.. passz.

ha véletlenül én nem csinálok jol vmit (könnyen meglehet) akkor légyszíves ird már le részletesebben mi a teendő! Lehet beállításoknál vmi vagy stb..

köszönöm

2010. márc. 19. 08:18
 5/31 anonim ***** válasza:
Én vagyok az megint,eddig ugylátom,hogy csak én irtam,tehát:Nokia Maps 3.1-et kell letöltened,a legujabbat,mert csak az tartalmaz offline navit
2010. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

na szoval, a garmin már megy!! de ez se normális átlagosan 4 ből 1x vesz le pénzt... őszintén nagyraértékelem, hogy probálsz segíteni annak ellenére, h ilyen fárasztó vagyok, most is az leszek, de megnéztem:


maps_installer_3.03_10wk1_b05_s60_5.0.Nocs


ezt raktam fel ezelőtt...

de sajnos nem megy. legalábbis ingyen..

komolyan megőrít

2010. márc. 19. 16:38
 7/31 A kérdező kommentje:
most tettem fel ujra az ovit. de még mielőtt bármit is csináltam volna, kivettem a kártyát.. beállítottam h csak belső gps.. semmi! nem talál jelet kicseréltem dominosra a kártyát amin nem volt csak 14 ft. akkor betervezett egy utat, nézegettem, nem rossz egyébként! de 1 forint lett 14 ből. nem azér, nem mintha sok lenne az a 13 ft de soxor 13 ft az már sok lenne, akkor hogy van az offline mod?? (a garmin megy az 1 ft-al is de ez jobb lenne) mind1 amíg nem lesz teljes jo megoldás addig garmin..
2010. márc. 19. 18:12
 8/31 anonim ***** válasza:
AKKOR HASZNÁLD AZ 1FT-OSAT,SZERINTEM,ABBOL MÁR NINCS MIT LEVENNI,MÉG MINDIG AZ 1.VÁLASZLO VAGYOK
2010. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 kOrGLYDAD válasza:
100%

Szia nem tudom sikerült-e már megoldanod a problémát. Én 5 napja vettem egy ilyen készüléket, és rengeteg olvastam utána és végre sikerült megoldani.

Ha gondolod leírom mit csináltam.


Szóval a beállítás:

- MENÜ -> ALKALMAZÁSOK -> HELY -> HELYMEGHAT. -> HELYMEGHAT MÓDSZEREK -> Csak a beépített GPS legyen bebipálva. Az összes többi ne legyen. -> EGYET VISSZALÉPSZ -> HELYMEGHAT.SZERVER -> HELYMEGH. SZERVER HASZN. -> LETILTVA!

- Ezzel készen vannak a beállítások.

- Ha Nokia OVI Maps-ot használsz, akkor legyen OFFLINE módban, és akkor ingyen elnavigál bárhova, csak előtte fel kell telepíteni a számítógépedre az OVI MAPS programot, és fel kell tenni Magyarország térképét adatkábelen keresztül. De én nem ezt csináltam, hanem:

- Feltelepítettem a GARMIN 5.00.50-et. Azután a nokiaprogramok.hu-ról le lehet szedni a legújabb Magyarország térképet.


[link]


Itt keresd ki a Garmin_naviguide_v53NT.part1.rar és Garmin_naviguide_v53NT.part2.rar-t. Ezeket adatkábelen keresztül bemásolod a memóriakártyán lévő Garmin könyvtárba. Ha van már ilyen fájlod, akkor felül kell íratni. Ezek után leszedsz egy hangot is (ha nem lenne a garminban alapból), létrehozol egy "Voice" mappát a memóriakártyán lévő Garmin mappában, és oda bemásolod a fájlt. Ezzel kész a Garmin telepítése.

Amikor elindítod a Garmint, A beállításokon belül A GPS vevőt nem Bluetooth-osra, hanem a beépítettre állítod.


Ennyi az egész! Innentől kezdve szépen (ingyen) navigál téged a Garmin is. Nekem általában 0,5-1 perc mire megtalálja a jelet, hogy hol vagyok!

2010. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Köszi a hasznos infót, ez nekem is nagyon jól jött, már csak az a kérdésem h. akkor miért jobb a garmin, vagyis te mért azt tetted fel mégis inkább és mért nem az ovi mapsot használod?

ja és tud vmelyik hanngal is navigálni???

bocs ha hülyeséget kérdezek, nagyon kezdő vagyok a témában

2010. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!