Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonszolgáltató...

Melyik telefonszolgáltató válasszak?

Figyelt kérdés
Magyarországra költözök Erdélyből, és szükségem lenne egy telefonszolgáltatóra. :) Ki mit ajánlj?

2015. szept. 3. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Telekom, vagy Telenor, esetleg a Vodafonet tudom még ajánlani.
2015. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én csak a Vodafont ajánlom.

Kb. 15 éve vagyok náluk, eddig semmi problémám nem volt velük, korrektek az áraik, jó a készülék kínálat, nem változtatnak hetente tarifát.


Persze, nem mindegy hogy kártyás vagy előfizetős szolgáltatást keresel, hogy netezni vagy beszélni akarsz-e inkább,milyen szolgáltatót fogsz láthatóan többet hívni 8 hol van több ismerősöd), akarsz-e családi flottát, ahol egymás közt ingyen beszélgettek...

2015. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha kártyás leszel akkor csak a Telenort ne. Nekem most lett elegem belőlük. Folyton eltüntetik a pénzt a kártyámról, úgyhogy most telt be a pohár.
2015. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm Nektek a gyors választ :)

Őszintén nem tudom, hogy kártyás legyek, vagy előfizetős. De mindenképp szükségem lesz sok mobilenettre, percre és smsre is. :)

2015. szept. 3. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor inkább T-mobile. Azért nézd meg a lefedettségi térképüket is.
2015. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahol lakom, a környéken 10 perc gyaloglásnyira se Voda, se Telenor, csak Telekom fedettség van. Érdemes utánanézned.
2015. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Budapesten mellett Kerepesen fogok lakni. :) a térképük alapján van lefedettség.
2015. szept. 3. 12:55
 8/14 A kérdező kommentje:
fedettség*
2015. szept. 3. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Vodafone. 2001 óta vagyok náluk, előbb kártyás telefonom volt, vagy 8 éve előfizetésem van. 98%-os lefedettség, akár kártyás, akár nem, bár sajnos így is vannak a mobilnettel vidéken fehér foltok (még 3G sincs, nemhogy 4G), de Budapesten ilyen gondok biztosan nincsenek.

[link]

2015. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Vegyél egy voip előfizetést, és csakis azon bonyolítsd a telefonálásokat.

Tudnod kell, magyarországon mindegyik cég marha lehúzós.

Szóval voip. Percenklént 20 fillér.

Amit meg a sok balga mond, az percenként legalább 30 forint.

2015. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!