Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG telefont vennék. Wifiset....

LG telefont vennék. Wifiset. Melyiket? Renoir, gt500, arena, km555? Esetleg nokia 5800, samsung omnia II pedig már nagyon nagyon drága.

Figyelt kérdés
Szeretném ha autófokuszos lenne, esetleg ceruza legyen hozzá, rajzprogrammal. Tudom ezeket bármelyik leírásnál ki tudom szűrni :) De dönteni nem tudok, jó lenne 50 e alatti, független és új.
2010. febr. 11. 13:34
 1/6 anonim válasza:

nem akarsz inkább Samsung Corby-t? igaz az nem Wifis, de nagoyn jó:D

nekem is az van ×D

de ha ezek közül akarsz akkor sztem az LG gt500-at vedd meg

2010. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

corbyt semmiképp, bár onnan indult a telefoncsere gondolata :) de ahogy nézegettem, hamar kiesett. utána jött a samsung 5230, pár napja pedig kipróbáltam egy lg kp500 ast, nagyon tetszett, de a wifi miatt nézelődtem tovább, de fogalmam sincs melyik legyen, elég drága mulatság, jól akarok dönteni :) ha nem tudok, kp 502 lesz wifi nélkül.

2010. febr. 11. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
5800 vagy gt500
2010. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Közben nagyon megtetszett a Nokia 5530-as :) erről is várok véleményt. köszi
2010. febr. 18. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

nokia 5800-t ajánlom! vannak kisebb bajai de azonkívül jó.

bajok az én szemszögemből!

-néha megfagy

-kamera meghalt, de garanciába megcsinálták(elromlott az azutofocus)

JÓ tulajdonságai

-wifi

-gps

-8giga alapból

-érintőcerka, olcsón cserélhető előlap

-adnak hozzá olyan culát hogy rá tudsz csatlakozni a tv-re és telefonról irányítod de a tv-n szól a zene vagy a képek ottvannak.... stb

én ajánlom neked!

2010. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi!


most már csak a nokia 5800 és 5530 között kellene döntenem. árkülönbözet/többlettudás megéri-e.

2010. febr. 19. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!