Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell játékokat rátölten...

Hogyan kell játékokat rátölteni a Nokia 5530-ra számítógépről?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy letöltöttem a játékot,összedugtam a telefont meg a gépet usb-vel és ott hova másoljam a játékokat vagy mi?
2010. febr. 8. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Oda másolod ahová jólesik. Ha gondolod csinálsz egy játék mappát és oda rakod. A lényeg, hogy utána keresd meg a fájlkezelővel a mappádat, és telepítsd fel a játékot.


Jó kis oldal progikkal, fórummal, leírásokkal:

www.nokiaprogramok.hu

2010. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 10. 15:14
 3/4 A kérdező kommentje:
És a Samsung S8000-nál hogyan vagy hova kell?
2010. febr. 10. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:


Sajnos a Samsungokkal nem vagyok képben. De azt tudom hogy mindenki szenved velük mert nem egyszerű.


Szerintem keress rá itt az oldalon, biztosan kérdezte már más is, és talán válasz is lapul valahol.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=28&keres..


Érdemes tudni hogy ezt a telcsit hivták Jet vagy Jét-nek. Szóval így is kersgélhetsz a neten.

2010. febr. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!