Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Imei (sorozatszámot) hogy...

Imei (sorozatszámot) hogy lehet átütni újabb sony ericsson-on?

Figyelt kérdés

Nekem valami olyan program kell ami át tudja ütni,

Esetleg tud valaki ilyen programot, nevét, linket?

Ja és ilyenek hogy (illegális hogy képzeled) ilyenek ne irjanak!

Ha tud valaki irjon.

Köszönöm!


2010. febr. 2. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h olyan egyszerű lenne h fogsz egy progit és az egy gombnyomásra átírja! Egyébként sem igen találsz ilyen progit csak úgy google-n vagy torrenten, szal szinte esélytelen h te azt csak úgy otthon átírd...
2010. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül kikódolni akarod a készüléket?

Hogy szolgáltatófüggetlen legyen.

2010. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, hanem az a lényeg, hogy a sorozatszám legyen átütve vagy kiütve a telefonból.
2010. febr. 2. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi van telefont loptál? Ez a szám pont arra való, hogy azonosítani lehessen a telefonokat. Ha nem lopott minek akarod kikódolni?
2010. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Telefon nem működik IMEI szám nélkül. Sőt, rossz ( hibás) IMEI számmal sem.
2010. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen loptam! Hülyegyerek!

Sőt. A tiédet loptam el!

2010. febr. 2. 23:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél vissza. Egyrészt nem vagyok gyerek. Másrészt éppen egy törvénytelen dolgot készülsz elkövetni aminek te is a tudatában vagy. Harmadrészt az IMEI a telefon beazonosítására való, és nekem igenis gyanús, hogy miért kell ezt átütni, ha minden rendben a készülék körül.

De ha gondolod a kérdésed képernyőfotóját szívesen elküldöm a rendőrségre, hogy nekik mi a véleményük róla. Tudod, ha fennáll a bűncselekmény gyanúja az oldal fenntartója kiadja melyik IP címről érkezett a kérdés és a szolgáltató is kiadja, hogy ez az ip az adott időszakban kinek volt kiosztva. Szóval, ha már bűnözni akarsz legalább eszed lenne hozzá.

2010. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nyomatékosan megkérlek hogy küldjed el MMS-be a rendörségre,

ha ki print screen-elted akkor kicsinyitsd le a méretét 90 kb alá mert nem engedi átküldeni. És várom a rendöröket!

De ugyse fognak idetalálni, mert olyan erdőbe lakok, nem hogy ip cím, az oxigén nem jön el erre, meg an etet is úgy lopom.

De elképzelem ahogy idejön a rendörség és akkor a

Rendör: Jó napot! Be kell jönnie velünk az örsre, mert telefonlopás merénylet vádjával gyanusitjuk önt!

Jogában áll hallgatni, jogában áll ügyvédet fogadni, ha nincs, hivatalból kirendelünk...XD

A másik pedig hogy az oldal lógóján rajt van hogy (amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted).

Nyilván a rendörségtől én se merem megkérdezni,

de egy kérdés még nem büncselekmény.

Tehát akár megkérdezhetném azt is hogy

Pl: Állatokat kinzok, milyen szerszám erre a legalkalmasabb?

Szerintem! De lehet hogy aberrált vagyok.

És ne fenyegessél légyszíves, mert én meg interneten keresztül feljelentelek zaklatásért! XD

Meg attol hogy valamit kérdezek nem biztos hogy telefont akarok lopni, vagy akár én akarok lopni.

De ha képes vagy erre visszaírni egy fél oldalas regényt, akkor tudom hogy munkanélküli vagy.XD

Nézegesd inkább a humor kategóriát, akkor talán nem veszed komolyan a kérdéseket, Mert én se vettelek komolyan téged.

Szia!

2010. febr. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!