Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni egy kimosott...

Mit lehet tenni egy kimosott telefonnal, hogy működjön? Az eset után meg lett szárítva és eleinte felvillantak a ledek, de most már semmire se reagál. Bármilyen elektrotechnikai megoldásra vevő vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

17:02

Ezer köszi, köszi és még mindig köszi :)


16:02-es vagyok, mint írtam páralecsapódásos samsungos telcsimet már vagy ezerszer szétszedtem, már azon gondolkoztam, hogy leviszem szervizbe... volt fehér por egy helyen, de nem mertem letörölni, most hogy írtad, elővettem az alkoholt, meg a fülpiszkálót, vissza aksi rá... és lőn nincs pilage :DDDD juj de örülök!!! :DDD


Amúgy telefonos szervizeléssel foglalkozol? műszerész vagy? Vagy "csak" szereted az elektronikát? :DD


juj még egyszer köszi!!!

2010. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
17.02es vagyok, örülök h segíthettem:D amúgy nem csak nekem is beázott a telefonom és én hosszas tanakodás után így oldottam meg és azóta mindenkinek ezt mondom ha beázik a telefon meg már vagy 10et megcsináltam anyám kollégáinak :D
2010. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem volt egy régi LG-m nagyon masszív volt. De nem vízálló!!! És beleesett egyszer egy medencébe ki hitte volna épp csak újra indult és működött. Semmi baja nem lett! Na de ez csak mázli lehetett.
2010. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!