Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth GPS vevő mobiltelefo...

Bluetooth GPS vevő mobiltelefonhoz? (bővebben alant)

Figyelt kérdés

Töltöttem le a telómra gps szoftvereket.Ebben van olyan funkció, hogy kapcsolódni tud egy külső gps készülékre.

Ha én megveszem ezt (link) a bluetooth-os gps vevőt és csatlakoztatom a programhoz akkor be tudja mérni a helyzetem?

A telefonom egy LG gs290

A gps szoftverek: Mobile GMaps

Wisepilot

Link:

[link]


2011. jan. 3. 16:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy tudja-e a vevőkészülékkel azokat a funkciókat, mint egy autós gps?Ja és ez így működne úgy is, hogy nem kapcsolódik a wap-ra, tehát offline?
2011. jan. 3. 16:04
 2/5 perettyó ***** válasza:
hát nem tudom mert az7 lg gs elég gyenge hozzá de ha szoftver tudja akkor lehet szerintem kérdezd meg egy ilyen boltban de szerintem nem lesz jó sőt lehet jobban járnál ha eladnád a telót+amit a külső gps vevőre szánnál összedobnád és vennél egy használt Nokia 5230
2011. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 perettyó ***** válasza:
offline tuti müködne ha müködne
2011. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha fog is működni, akkor is nagyon lassú lesz és akadozós.

Egyébként sem nagyon ajánlom a telefonos megoldásokat rendes GPS helyett, mert nem annyira megbízhatók.


10.000-ért különben lehet kapni rendes, alap GSP készüléket is Vaterán, használtan.

2011. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy rendes navigációs programot nem tudsz feltenni rá, amiket meg leírtál azoknak meg mindenképp net kell. Szóval ha annyira navigálni akarsz akkor vagy vegyél egy GPS-t vagy egy Nokia 5230-at.
2011. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!