Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell a Sony Xperia P...

Hogyan kell a Sony Xperia P (LT22i) készüléket pendrive-ként használni?

Figyelt kérdés
Milyen alkalmazással lehet rávenni a telót, hogy pendrive-ként csatlakozzon. Mert ha sima pendrive-t csatlakoztatok, ahhoz hozzárendel egy betűjelet és akár Total Commanderben simán át tudom másolni (meg az olyan telókra amikben van SD kártya). Viszont ebben a típusban nincs SD kártya így nem ismeri fel a Total Commander, csak egy ablak ugrik fel, ide lehet másolni (mintha egy új mappa lenne). El kezdi másolni majd a vége fele kiírja, hogy "még 10 másodperc van hátra" és nem csinál semmit. Valójában akkor már rajta van, csak nincs lezárva. Ez azt jelenti, hogy a videó időtartalma jelenik meg ott, ahol a fájl méretének kell lennie. Az után semmit nem hajlandó másolni, hanem ki kell húzni és újra csatlakoztatni. Van olyan, hogy ha egy albumot akarok átmásolni, 3-4X is kell csatlakoztatni.

2014. nov. 5. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, az előző kérdésedhez elfelejtettem válaszolni.

Rootolás után az SD Mounter alkalmazással. Ne a Play-en keresd, ott nem fogod megtalálni. Google.

Ha az a következő kérdés, hogy hogyan kell rootolni, fejbe lövöm magam. (DooMLoRD Easy Rooting Toolkit)

2014. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy olyat, hogy Xperia SDCARD Mounter. Felraktam, először felismerte a telefont, majd Kiírja "WARNING! SuperUser unavailable! Xperia SDCARD Mounter requires a ROOTED device and SuperUser permissions. Xperia SDCARD Mounter will now exit" Hiába indítom újra a telót, ugyanazt írja ki.
2014. nov. 6. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudsz angolul? Nincs rootolva a telefon, azért panaszkodik.
2014. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az angolom nem a legtökéletesebb. A root tudtommal gyökeret jelent. Nem?
2014. nov. 7. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt nem. Itt a rendszergazdai jogosultságot jelenti.
2014. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!