Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik jobb?...

Oltiff kérdése:

Szerintetek melyik jobb? Huawei Honor 6 vagy Xiaomi MI3. Minden válasz / negatív-pozitív / érdekel

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Huawei honor 6

A huaweibe soha nem csalódtam!

2014. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Mi3-am van. Én sem csalódtam még.

Huaweiben már igen, de azt hagyjuk, az még az első android volt a magyar piacon szóval nem mérvadó.

Viszont van itt egy G6 is, és azt kell, hogy mondja, hogy a Redmi 1S azért sokkal jobb. Több ismerősömnek is van 1S, SW frissítés miatt volt nálam több is, egy ideig kellett az egyiket tesztelnem, mert mindig olyan volt, mintha újraindulna, végül kiderült, hogy a SIM kártya volt a rossz. Kicserélték és happy end.

Ezek alapján én az Mi3-at venném. Viszont a Huawei-ek is nagyon jó telefonok. Majdnem azt vettem én is.

2014. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már megrendeltem a MI3-at
2014. nov. 16. 12:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!