Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó fajta a HTC?...

Belly01 kérdése:

Szerintetek jó fajta a HTC? Mit gondoltok róluk? A HTC Desire 510 jó fajta? Ha 4 Processzormagok az kevés?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy telefont de nem a legdrágábbat hanem ilyen közép árast.

halottam h a samsung hamar lassul..és ezt tapasztalom is..



2014. okt. 17. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

HTC jó márka, de ez nem jelenti azt, hogy az összes telefonja jó.

Egyébként felsőkategóriában az igazi, én pl. sosem vennék One M7 vagy One M8-on kívül más HTC-t, mivel középkategóriában más gyártók jobb ár/érték arányú készülékeket dobnak piacra.


Desire 510 sem szar telefon, de biztos vagyok benne, hogy drágábban fogják adni, mint amennyit ér.

Ez a 480x854-es felbontás 208 PPI-vel elég gyenge, 1 giga RAM az már a minimum, Snapdragon 410 középkategóriában jónak számít, nagyon max 65 ezerért azt mondom még jó készülék, hisz 53-ért már Moto G-t kapsz, amibe 720p-s kijelző van 326 PPI mellett, többi téren meg többé-kevésbé megegyezik.

2014. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó márka a HTC, nekem kettő is volt. Jó telefonok, rengeteg, jobbnál jobb főzött rom, de sajons a felsőkategórián kívül alig van olyan telefonjuk amit érdemes lenne nézegetni.

Az 510 is ilyen. A hardver jó és ez már 64 bites proci, ami még nem hiszem, hogy okvetlenül szükséges, de idővel majd csak hasznosabb lesz. Viszont egy ilyen árú telefonnál egy fixfókuszos kamera (rádásul led nélkül) meg egy alacsony ppi értékkel rendelkező kijelző nem épp nyerő dolog.

A galaxy ace 4 lte style (g35fz), szintén ugyan ezt a hardvert kapta csak jobb kijelzővel és kamerával. Az ára se több mint ennek. Az határozottan jobb vételnek tűnik. Ha meg nem ragaszkodik az ember a 64 bithez még akkor meg egy csomó má telefon is szóbajöhet.

2014. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!