Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letudom vhogy cserélni a...

Letudom vhogy cserélni a hátlapját az Iphone 3GS-emnek?

Figyelt kérdés
Feketét kértem...de már rájöttem h jobb lett volna a fehér hátlapos.:S nem akarok újat venni mert nagyondrága volt. Nem lehet a hátlapot lecserélni?:SS
2010. jan. 20. 17:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne szarkupac, ha mondjuk feleennyibe kerülne.

De ennyiért már sokkal jobb mobilokat lehet venni, csak azért olcsóbb, mert nincs rajta egy alma.

De ennyiért árulni már parasztvakítás, és ez miatt jön az, hogy szar.

2010. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ja értem szóval az fáj neked hogy mi megvehetjük te meg nem :DD hahhh
2010. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem, mert ha lopottan 20-ért lehetne venni, akkor sem kéne.

És azért nem kell sajnálni, szerencsésnek mondhatom magam.

2010. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

egyrészt szánalmas az az iphone tulajdonos aki a farkát hosszabbítja vele és ezzel vág fel.


másrészt pedig az az ember se elhanyagolható aki meg orrba-szájba fikázza az egészet mert neki nincsen. kollegám is egyfolytában ezt csinálta, mindig leszólt engem, hogy mennyire nem jó. azt közben vagy 3x majdnem vett egyet. végül HTC Hero-t vett androiddal nem kevésért.


szal sztem mind2en nyugodjatok mert magatokat égetitek le.

2010. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!