Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letudom vhogy cserélni a...

Letudom vhogy cserélni a hátlapját az Iphone 3GS-emnek?

Figyelt kérdés
Feketét kértem...de már rájöttem h jobb lett volna a fehér hátlapos.:S nem akarok újat venni mert nagyondrága volt. Nem lehet a hátlapot lecserélni?:SS
2010. jan. 20. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cseréljünk:) Nekem fekete van.
2010. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%

Neked tényleg ilyen gyenge a felfogásod?


Ott írja, hogy "de már rájöttem h jobb lett volna a fehér hátlapos"


Amúgy nemtom le lehet-e cserélni, de ki az aki a hátlap miatt venne még egy ilyen szarkupacot?

2010. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért lett volna jobb a fehér hátlapos???Am lelehet persze cserélni,de ha nem akarsz egy új előlapot venni akkor cseréld el az egyik ismerősöddel,ha van neki Iphone és fekete,meg lehet állapodni.De sztem a Fekete jobban néz ki,mint a fehér.
2010. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.miért szarkupac?Az Iphone egy kvajó mobil tele extrákkal.nagyon tuti a cucc én is vennék egyet magamnak de nincsen rá pénzem
2010. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Az iphon-t elvileg nem lehet felnyitni,nekünk van 2.

2 tönkre ment mert a pàrom le ejtette és tönkre ment a képernyöje,szarban is volt,mivel biztonsàgi kodos volt,igy nem tudtak vele mit kezdeni,mert nem lehet szétszedni csak a softverrel,tudtak volna valamit kezdeni ha nem lett volna biztonsàgi zàras.

Viszon van egy cydia nevü program amit ha letöltesz,ott interneten keresztül le tudsz sok dolgot ingyen tölteni.

2010. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2010. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
előzőnek:ez hogy jön ide?
2010. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem lehet szétszedni... egyébként meg tipikus olyan eset hogy nem nézed meg mielőtt megveszed. csak magadra vethetsz.

és az iphone nem szarkupac.

nekem fehér van

2010. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha garanciális trémobilos, akkor nem javaslom, hogy szétszedd. Elcserélni se lehet akkor, mert ha valami gond lesz a másikkal, akkor nem javítják mivel nem ugyanaz a telefon.
2010. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szét lehet szedni. www.szifon.com
2010. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!