Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek nem szánalmasak...

Szerintetek nem szánalmasak ezek az Apple-fanok?

Figyelt kérdés

Sokszor felteszi valaki a kérdést, hogy iPhone vagy egy Androidos telefon a jobb? Vagy éppen iPad vagy más tablet? Milyet vegyen?

Sorba jönnek a válaszok, amik értékelésénél aztán egyértelműen az Apple lép előnybe. Kinek milyen telefon jön be! De ha egy válaszoló az Androidosat írja, még ha érvel is hozzá, és esetleg ha félig igaza is van, az Apple-ösök akkor se ismerik a kék kezet se, hanem egyből teljesen lepontozzák, csak mert az Androidost javasolta. "A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik"

Hogy lehet ennyire belebolondulni egy telefonba vagy tabletbe?



2014. aug. 31. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

igen vannak ilyenek, de van kivétel is.

Viszont ez van forditva is, mert az androidosok meg mindig a tulárazott divatcikk dumával jönnek, pedig tényleg van aki azért veszi mert jó telefon, nem pedig az logó miatt.

Szval ez egyénfüggő :)

Személy szerint Androidos vagyok de nem itélem el se az Ios se a wp se :)

Kinek mi tetszik, és én is iphonon gondolkozom, de nem azért mert apple, hanem mert sok pozitívumot olvastam róla.

És igen a sznobok mindig is elősködni fognak itt GYK-n az andriod meg az ios Fanok pedig ócsárolni fogják ugyis a másikat.

2014. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a tapasztalatom, hogy az apple termékeket használók csak azt mondják amit tapasztalnak, szerethető készülékek, jó szoftver, az androidosok meg nem tudják felfogni, ebből van a flame
2014. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, kedves Kizo87, ennek mindig 2 oldala van. jó, én általában igyekszek függetlenül fogalmazni, és úgy értékelni, hogyha van benne igazság, nyomok egy félig igazat, de az androidfanok is pont ugyanannyira ott szoktak lenni, hogyha valaki odaírja, hogy az iPhone a jobb, akkor azt szavazzák le, pedig ott is elég szépen(én legalábbis biztos) elég sok ténnyel alá is támasztom, miért azt írom, amit épp írok. Aki azzal példáulozik, hogy hát de az iPhone az túl van árazva, mer' feleannyibul is veszek egy ugyanolyan androidos telót, az nem érv, hiszen sose használt iPhone-t, mivel nem veszi meg, mert drága, tehát nincs összehasonlítási alap sem.
2014. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk tény, hogy én sose ajánlom az iPhone-t, de azért elolvasom a javaslatokat, és ez alapján át is gondolom az olvasott választ, mielőtt pontoznék (már amikor pontozok egyáltalán), de sajnos sokszor tapasztaltam értelmetlenül a piros kezezést, ami szerintem már nagyon túlzásba vitt fanatizmus az Apple-ösöktől. :/

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2014. aug. 31. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Apple-t használok, de szerintem nem tartozok az általad leírt csoportba.


Androidról és Windowsról váltottam iOS-re és OSX-re, pontosan tudom, hogy (nekem) mennyivel jobb az Apple rendszere. Igen, imádom az Apple-t, úgy gondolom, hogy (szinte) tökéletes termékeket készítenek, minden szempontból.


Egyébként nem lehet véletlen, hogy a világ legértékesebb cége/márkája az Apple. Magyarországon azért nem használ mindenki almás cuccot, mert az átlagembernek (sajnos) más dolgokra megy el a pénze.



P.S. Hidd el, ez a kategória létezik a másik oldalon is (Android-fan), szerintem mindkettő idegesítő, hiszen normális véleményt akkor alkothatsz két dologról, ha mindkettőt használtad.

2014. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy létezik, de közel sem ekkora mértékben. (Legalábbis én még elég keveset láttam példát erre) :/
2014. szept. 2. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!