Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad mini vagy Samsung galaxy...

IPad mini vagy Samsung galaxy Note?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem is kérdéses, egyértelműen a Samsung! Hardveresen erősebb, az Android nyújtotta szabadsággal szinte végtelenek a lehetőségeid, ráadásul az IPad csak tablet, a Samsung viszont tablet+telefon egyben.
2014. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
iPadre van csak hearthstone xD
2014. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
ipad
2014. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%

Samsung! az Apple termékek nem bővíthetőek, és bonyolultak, valamit legtöbbjük drágább mint a droido

s társaik :)

2014. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

"bonyolultak"


ezen azért felröhögtem

egyszer majd ha időd engedi menj fel egy kisebb városba és próbálj ki egyet valami boltban

2014. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha kiszeretnéd váltani a számítógépet akkor note, az ipadon jobb minőségű néhány program. Nekem mindenképp Samsung kellene, hiába csalódtam benne. Többre megyek vele mint egy ipaddel.
2014. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
iPad, aki szerint a Samsung egyszerűbb, az biztos nem használta még az iOS-t. :D
2014. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%

5.8"-et még nem nevezném tabletnek...


A két készülék nem összehasonlítható. Ha tablet kell, akkor az iPad mini jobb választás szerintem. Ha meg telefon nagy kijelzővel, akkor meg a Note (már ha ez a legjobb választás, szerintem nem).

2014. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
81%
IPAD MINI!!! az nagyon jo és könnyü használni biztonságosabb mert nem tudja senki feltörni annyi kódja meg ilyenje van... én is most vettem nagyon jó!!! ajánlom mindenkinek!
2014. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!