Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson w850i vagy Sony...

Sony ericsson w850i vagy Sony Ericsson w580i? Melyik a jobb, és miért?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek zenét hallgatni, viszont fontos, hogy a képek se legyenek rossz minőségűek. melyiket ajánljátok?

már sok mobil tesztet olvastam, és nem tudok dönteni.

főleg olyanoktól várom a választ, akiknek ilyen telefonjuk van. köszi.


2008. aug. 6. 21:19
 1/5 anonim válasza:
az egyik barátomnak van w580i de én nagyon nemvagyok vele kibékülve,alig tud valamit. ez a w850i már kinézetre jobb mármint az én szememmel.. mindkét készüléknek ugyanolyan 2megapixeles kamerája van tehát ebben egyikse jobb .Én mindenképpen a w850i-t venném ha csak a 2 közül lehetne választani:)
2008. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hehe. több közül is választhatok, csak nekem az SE a nagy szerelem :) amióta megvettem a SE k800i-t azóta nagy a láv :) csak a mocsok szemét tönkrement 1 év után, szal haragszom rá...

ja, hát köszi, pedig agyba főbe dícsérik az 580ast, és a 850esben is kb csak az zavar, h nincs kamerafedlapja, vagy hohgyhíjják :)

régi nagy vágyam már az a w850, sztem az lesz belőle. és végülis csak 8rugó van a kettő közt. már az ára is sokat sejtet... nakösssz.

várom a további kedves észrevételeket :)

2008. aug. 6. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Osztálytársamnak w850i-je van, nekem w580i-m, szerintem inkább az utóbbit vedd, meg is indoklom: a W580i-nek van kamerafedője (igazából maga a telefon védi a kamerát), vannak ún. extrák, mint például a lépésszámláló és fitnesz program, slide kialakítású (fogtam már a w850i-t és elég nagy, még az én kezemben is). Ráadásul a w850i-n található felső gombok eléggé rosszul vannak rögzítve, vagy csak az osztálytársam kapott ki egy olyan példányt, egyfolytában lötyögnek. A w850i csak egyféleképpen tudja működtetni a ledjeit, narancssárga színnel, a w580i oldalsó ledjei viszont többféle színben képesek, téma szerint váltakoznak.

Nos nagyjából ennyi, tehát szerintem inkább w580i, 3g-t meg manapság még nem sokan használják, gondolom a k800i-ddel sem minden második hívásod 3g volt.

2008. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hello!

amikot felsoroltál azok inkább esztétikai dolgok. igaz, nőnemű vagyok, de pl nagyon megfogott, h a w850nek van vakuja, ami nem utolsó...nem vagyok fitnessbuzi, a lépészszámláló nem fontos, meg a slide kivitel se a vesszőparipám.nincs lapátkezem, ha láttál már k800i-t, akkor tudod, h az se hangyafasznyi. de a 3g tényleg nem szempont, eddig kb 1 videóhívásom volt, az is csak próbaképp. a kamerafedlap miatt vacillálok leginkább, de mivel süllyesztve van a kamera, talán nem fogom szétkarcolni. amúgy mindig nagyon vigyázok a telefonjaimra. pláne, hogy én kerestem meg a rávalót...

azért köszi, h erre is felhívtad a figyelmemet. :)

várom a további érveket-ellenérveket.

esetleg hasonló árkategóriában hasonló készüléket.

köszi.

2008. aug. 6. 22:48
 5/5 anonim válasza:

mennyibe kerül a w850i? mert barátomnak feketébe magamnak meg fehérbe szeretnék de nem tudom mennyi:(

eleinte énis w580i-t akartam de a másik az jobb sztem.

2009. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!