Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen a sony ericsson k550i?...

Milyen a sony ericsson k550i? Mennyire bírja a strapát (esések, ütés stb.)?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Szia!


Én a Sony Ericson-nál dolgoztam és telefonokat teszteltem, ill. ellenőriztem. Ismerem a szoftverüket és sokminden mást is.Az az igazság, hogy sok jót nem mondhatok róluk. Főleg a K550-ről. Én lebeszélnélek róla. A Nokiáról is. Az én Nokia-m zárlatos volt, és nem cserélték ki, pedig újjonan vettem szaküzletben. Már betelt a jótállási lapja is...:)

2008. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi az infot
2008. aug. 16. 23:31
 3/8 anonim válasza:
48%
nekem k550i-m van és nagyon birja a strapát én zenéket rakok rá de föleg filmeket!!!!!! 3gpbe nagyon jó telefon és nem volt és szerintem nem is lesz vele gond ugy hogy 5pontos az 5ből
2008. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon jó. nekem is ilyenem van.
2008. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
nekem is és a páromnak is ilyenünk van. csak annyit mondok, hogy túlélt egy olyan borulást, amiben a kocsit nem lehet felismerni. mondjuk, ha nem lettünk volna bekötve, akkor minket se lehetett volna, de ez már más kérdés...
2008. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nevegyél ilyet, főleg ha nem kis tokban tartod és alig használod...nekem 1,5 év alatt rapityára ment,igaz már megvan az utódja...meg mikor még nem jártam melózni akkor 3x volt szervizbe, de nem tudták megcsinálni, ujat meg természetesen nem adtak...az események gomb beállt már az első héten de még most sem jó...
2009. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Simán bírja!!

Én a 2 év alatt már rengetegszer ejtettem le, úgy betonra, mint csempére. Volt, hogy az egész fürdőszobát végigrepülte.

De azért ez kívülről meg is látszik rajta...

2010. szept. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is ilyen volt 2.5 évig kb sokszor le ejtetem volt amikor le fagyott voltak dolgai aztán haverom hozzá csapta az asztalhoz és azóta lett rossz össze ségében nem volt rossz de vannak nála jobbak is szerintem amik nem kerülnek sokkal többe
2011. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!