Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidvilag.com megbizhato...

Az androidvilag.com megbizhato oldal? aki mar rendelt onna azt megkoszonnem ha privatban irna

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 15:42
 1/1 anonim válasza:

Az előbb írtam egy hasonló kérdés alá, ahol valaki próbálta lehúzni az oldalt. Bemásolom ide is, hátha segít :)


"Én és barátnőm is innen rendeltük telefonjainkat. A kapcsolatfelvétellel semmi gond nem volt, gyorsan válaszoltak a kérdésekre és értették a dolgukat. A vámgarancia nem 990Ft, hanem az ár 10%-a, ezt igénybe is vettem, tudtommal ez csak náluk van, más oldalon nem találtam hasonló dolgot.


Az én esetem:

A telefonra 3 hetet vártam, de a szállításért nem kellett fizetnem. A vámon persze megállították a csomagom és kaptam egy levelet a vámosoktól. Írtam az oldalnak, azonnal intézkedtek, nekem semmi dolgom nem volt. Jelezték, hogy kiszállításkor kell fizetnem, ekkor meglepődtem, de írták, hogy mivel vámgaranciát kötöttem, a pénzt visszautalják. Kifizettem félve a 10.000+ Ft-ot ÁFA címszó alatt, elküldtem nekik az erről kapott bizonylatot és azonnal visszautalták a pénzt!!!


Barátnőm:

Nem szerettünk volna ismét 3 hetet várni, ezért kifizettük az 5000 Ft-os szállítást. Kb 1hét múlva a telefon itt volt, szintén fizetni kellett átvételkor, és szintén visszakaptuk a vámgarancia miatt.


A barátnőm Doogee típusú telefonjával volt egy kis baj, nem tudta letenni, mert sötéten maradt a kijelző. Írtunk az oldalnak, megadták egy pécsi szerviz címét, elküldtük a telefont és 1 hét múlva visszakaptuk hibamentesen!! Ebből csak a postadíjat kellett odafelé fizetnünk.


Kérdem én, mi éri meg jobban? Tisztában voltam vele már az első rendelésemkor is, hogy biztosan olcsóbban rendelik külföldről, de ha besz@rik, akkor küldözgetheted is vissza... Mi teljesen meg vagyunk elégedve az oldal nyújtotta szolgáltatásokkal. És a facebook oldalukat elnézve ezzel nem vagyunk egyedül! Bátran merjük ajánlani!"

2014. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!