Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon játékállás...

Androidos telefonon játékállás átmentése lehetséges?

Figyelt kérdés
Na miről is van szó. Vásároltam egy Galaxy Tab Pro 8.4 készüléket nem régiben és drága kis Galaxy S III minimen az elmúlt évben nagyon sok játékban rengeteg dolgot összegyűjtöttem (közéjük tartozik, pl: Jetpack Joyride, Mr Flap ...) és a kérdésem az lenne, hogy azokat a játékállásokat meg lehet a telefonban valahol találni és kimenteni, hogy a tabletre lehessen átrakni? Amennyiben tudtok rá megoldást, segítsetek. Köszönöm előre is.

2014. júl. 10. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A tablet memóriakártyáján, vagy belső tárhelyén az Android/data, és az Android/obb ami fontos. A legtöbb játékhoz itt fogod megtalálni a mentéseket. Azokat pedig másold át a telefonodra (persze célszerű ezt már csak azután megtenni, hogy mindegyik játékot feltelepítetted arra is).
2014. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen remélem működni fog.
2014. júl. 14. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 sajnos téved,játékok nagy része data/data könyvtárban tárolja a mentéseket amit csak rootal lehet elérni.Titaniumbackuppal tudsz elmenteni mindent.Tabletet is rootolni kell hogy azon vissza tudd állitani a minin elmentett játékokat illetve mentéseket
2014. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát nem egy játékot raktam már fel telefonra, ami nem rootolt és mégis át tudom rakni így a mentéseket. Nem írok le valamit anélkül tanácsként, hogy ne próbálnám ki előtte.
2014. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nekem az első módon nem sikerült megcsinálni mivel habár kicseréltem azokat a fájlokat a mentett jatekallas nem maradt meg. Rootolni meg egyiket sem szeretném egyáltalán. 3.valaszoló: Most pontosan a jetpack joyride nevezetű játékról van szó. Mivel mar lassan van benne 7 napom és szeretem a játékot nem akarom abba hagyni viszont szegeny kis telefonomat eléggé sokat hasznalam mar játszani es mar komolyan ahogy érzem hogy melegedik, sajnálom. Ezt a tabot viszont ajánlották is játékra ezert jo lenne hogyha meg lehetne oldani valahogy. Ha esetleg rooton kívül van valami más ötletetek akkor kérlek segítsetek. Köszönöm előre is.
2014. júl. 24. 23:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs más lehetőség, mivel azt a könyvtárat nem éred el alaphelyzetben csak rootal.
2014. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És erre a telefon illetve a rendszer készítői nem gondolnak hogy valakik atmentenek a menteseiket egy masik eszkozre? Hát én ebben valahol a logikat nem értem. Nem hiszem hogy egyedül lennék aki át szeretné menteni. Na mindegy. Ha majd már nem lesz jó kategóriába sorolt telefon akkor jobban utána nezek hogy melyik cég mennyire foglalkozik a kezei közül kiadott termékekkel amikért persze jo pár tízezer forintot el ia kérnek...
2014. júl. 24. 23:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozik ilyesmivel neki az a lényeg hogy müködjön rendben a rendszer.Rootal pedig hazalehet vágni ha valami olyasmit törölsz lesz ami fontos
2014. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!