Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-okat irigységből...

Stolz kérdése:

IPhone-okat irigységből szidják, alázzák annyian?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
is-is. aki például érvekkel nem tudja alátámasztani, az szimplán irígy. én iPhone-t használok, mégis meg tudom magyarázni azt is, hogy miért, meg emellett azt is, hogy egy másik platform vele szemben miben jobb és miben rosszabb, hiszen semmi nem tökéletes.
2014. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%

Van olyan is igen.

De én is csak egy túlárazott divat telefonnak tartom.

Az applet sem szeretem.( Főleg meg asztali gépen. Am ott is linux alapú rendszer működik nekik mint az android.)

Nekem egyszerűen nem felel meg az elvárásaimnak az IOS. Mert sok a komprunisszum. Androidon pedig nincs ilyen.

Mivel ez is csak egy márka ami minőségileg semmivel nem nyújt többet csak túl van árazva miért adnék vagy tenném magam többlet kölcségekbe ha még nem is felel meg nekem? Egy alma logóért? Na nem. Ennyi. és ez nem szídás csak tény.

2014. máj. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

"Mivel ez is csak egy márka ami minőségileg semmivel nem nyújt többet csak túl van árazva miért adnék vagy tenném magam többlet kölcségekbe"


Neked sem volt még soha Apple terméked, az is biztos...

2014. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Igaza van.
2014. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Csak annyival minőségibb hogy referencia és kevesebb model van belőle így kisebb az elbaltázás esélye. De előfordul így is. (ipohne 4) térerő és aku master lvl 100. :)

Amúgy van még a picon több referencia.

Wp-k,nexus,bb.

Azok is ugyan olyan márkák és minőségiek.

Ti csak elvakultak vagytok.

2014. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Rengetegen istenítik az általad kérdezett márkát.

Műszakilag semmi gond ezzel a termékkel, sokkal inkább azzal a mentalitással van probléma, amit sznobizmusként tart számon az emberiség. Nevezetesen a sznob azért tart egy terméket/vall nézetet/jár el adott körökbe (a megfelelő aláhúzandó), mert attól menőbbnek tartja magát.


Az iphone pedig épp a sznoboknak készül. Erősen túlárazva.

2014. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

az apple nem köt kompromisszumot, ha kell teljesen új gyártástechnológiát hoznak létre (unibody alu ház) de megcsinálják AZT a készüléket ami megfelel az igényeknek, sokan csak az árát látják, nem néznek a számok mögé, nem is ismerik, csak annyit tudnak, hogy nekik nem lehet ilyen és úgy kompenzálnak hogy fikázzák, hátha akkor tönkremegy és megszűnik ez a konfliktusforrás az életükben


az apple értékét tökéletesen bizonyítja hogy a piac követi, nem fordítva

2014. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező: nézd meg ezt [link]


ilyen mindenre kiterjedő megoldást nyújt az apple és ezt nem értik meg azok akik nem használják

2014. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Túlárazott, meg sznobizmus NEKTEK. Ahol én élek (Svájc) szinte mindenkinek ez van, éppen ezért nem státuszszimbólum, mert annyira hétköznapi. Azért népszerű mert szeretik, nem azért, mert villogni akarnak vele. Ráadásul nálunk olyan előfizetések vannak, hogy szinte ingyen megkapod, nincs semmi túlárazás. Eleve ezek a készülékek amerikai, meg nyugat-európai fizetésekhez vannak méretezve, szerintem, nem a magyar minimálbérhez..
2014. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Saavedro ***** válasza:
22%

"az apple értékét tökéletesen bizonyítja hogy a piac követi, nem fordítva"


Ezzel vitatkoznék, ha kijön a nagyképernyős iPhone akkor fordul a kocka, már nem az apple fogja diktálni a trendet.


Kérdező: az apple-nél nekem pl. a programok nagyon tetszenek, nagyon igényesek, csak hermetikusan zárt az egész rendszer.

2014. máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!