Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek leghamarabb a...

Szerintetek leghamarabb a vodafone mikor dob piacra új telefonokat a jövő évben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
hát idén mr nem most a sikert várják az 541-etől
2009. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát azt várhatják... :PP
2009. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt szerintem is nekem az 1 ik ismerősöm azt mondta hogy majd most január közepén végén lesznek szerintetek?
2009. dec. 29. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég gyakran doják ki az új telefonokat, az 541-ből ítélve átvették az Alcatelt. Bár Sharp sem jön ki eg ideje, sem Motorola, pedig mind a kettő jó márka szerintem... A Sharpok vga kamerája is jobb mint sok 1,3 mpx-eseké. Bár tény hogy most a Motorola is kihozta a VE66-ot, mást nem, már úgy tudom az is közel volt a csődhöz, most növekszik... Szerintem Januárban vagy Fenruárban már biztos hoz ki majd valamit, hiszen kell neki a plusz bevétel, bár szerintem sokan át fognak menni a trémobiltól amiatt az egy napos hiba miatt
2009. dec. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

szerintem ittmár jövőre a sony ericsson befog csődölni!!! sokan mondták eddig is de nem hittem el de mostmár én is látom

semmi ujdonságot nem tudnak felmutatni már már a walkman széria is a multé


most kijött ez az x1 meg a satio is mind a 2 1 szarhalmaz lassúak rossz megoldásokkal van megcsinalva a windows rajta


mostmár ott tart a sony hogy már az lg lekörözi pedig az sem 1 nagy találmány (telefonban) tisztelet a kivetelnek most ami csucstartó az a samsung( yet,omnia1-2,stb) illetve a nokia(n,97,n96,5800,stb)

2009. dec. 30. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!