Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobile MIX havidíjas...

A t-mobile MIX havidíjas előfizetés pontosabban mit takar?

Figyelt kérdés
Úgy ahogy elképzelem? Minden hónapban levonják a számlámról, (vagy kiküldik csekként) azt a fix összeget, de annál soha többet, ha elfogy a vásárlási keret domino feltöltéssel kell feltöltenem? (tehát nem jönnek majd 20 ezer ftos számlák?)
2009. dec. 27. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bemész a Tré mobilhoz. Mondod hogy szeretnéd azt a telót és e mellet egy füst alatt a meglévő számod tarifacsomagját átrakni a MIXre.

Pannonnál úgy működik a tarifacsomag váltás hogy bemész mondod váltalnál. Eladó bemegy a gépbe lekér egy hóközi számlát befizeted és a következő hónapot már az új csomagban kezded. (nem rögtön)

2010. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9:03 és 9:14 es vagyok!Talán értem megnéztem a honlapot.Ha egy konkrét telefon a honlapon adott dijcsomaghoz hirdetnek akkor azt nem tudod átváltani csak az adott dijcsomaggal veheted meg!Az üzletbe(árba) az is benne van(azért olcsóbb a telefon mintha pl.előfizetés nélkül vennéd)mert bele kalkulálják,hogy két évig abban a dijcsomagban azt a tarifát fizeted. A másik eset ha a telefont általában a régebbi(értsd:max fél évvel előbb kijött.Pl.az én W995 már 15 ezerrel olcsóbb) vagy olcsóbb készüléknél csak azt határozzák meg,hogy új előfizetéssel 2 éves hűségnyilatkozattal,!akkor választhatsz bármilyen dijcsomagot.!!Nézd meg a honlapot!!
2010. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Pontosan.Nem tudod túllépni a keretet, épp ezért vagyok most ebbe a díjcsomagba:)
2010. jan. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én most rendeltem neten egy Samsung s5230-as telefont.Még nem jött meg sajnos. De a szüleim kizárólag úgy egyeztek bele, hogy ha a MIX-díjcsomagot választom,pontosan ezért, hogy ne jöjjenek ki 20ezer forintos számlák.

Ezért a telefonért 12 hónapot írtam alá a T-mobilnak, 13990 forint, de mivel cserekészüléket is adok, így lejön belőle 10 ezer, tehát csak 3990forintot fizetek ki.

Havidíja a telefonnak nincs, csak a kártya után fizetek,amit ugyebár 100%ban lebeszélek.

Szerintem így nagyon megéri, mert 12 hónap nem egy hosszú idő,addig úgyis megmaradna a kártya. Nincs havidíj, azaz egy érintőképernyős telefont 4ezerért megkapok. Ráadásul az a havi 2800forint 100%-ban lebeszélhető. Én is kerestem valami csapdát, de nem igazán találtam.

2010. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én azt hallottam hogy tán 5 ember ingyen beszélhet egymással, de ezért fizetni kell havi 1000-et, bár azt nem tudom ha pl 2en beszélnek egymással ingyen, mind2en fizetnek érte 1000et? a 2800 ft/hó a legkevesebb, vagy anál van olcsóbb is?
2010. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!